Кому “теплі” кредити?

У проекті держбюджету на 2017 рік передбачили 400 мільйонів гривень на фінансування діяльності Фонду енергоефективності

Це зазначив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, інформує Економічна правда
З його слів, фонд компенсуватиме частину вартості проектів з упровадження заходів із утеплення та енергоефективності в індивідуальних будинках, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і в багатоповерхових будинках.
“Аби банки швидко видавали кредити на проекти енергоефективності, а Фонд   енергоефективності – компенсації частини кредитних коштів, розробили три пакети енергоефективності: “Легкий”, “Комплексний” і “Приватний”. Вони відрізняються оціночною вартістю робіт, терміном їх виконання та зменшенням унаслідок модернізації будівлі платежів за газ і комунальні послуги. Домовласник обиратиме пакет, аби отримати від фонду грант на суму від 20 до 50% загальної вартості проекту. Для одержання коштів фонду власнику будівлі або уповноваженій особі ОСББ необхідно буде зібрати пакет документів, зокрема сертифікат енергетичного аудиту і документи для подання в банк. Після узгодження пакета з банком клієнт укладе договір із будівельною компанією та отримає банківський кредит. Після завершення робіт фонд виплатить компенсацію”, – пояснив Геннадій Зубко.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2007 / 4.09MB / SQL:{query_count}