Меланії Трамп не буде в Білому домі

Дружина новообраного президента США і майбутня перша леді країни Меланія Трамп після вступу її чоловіка на посаду і його переїзду в Білий дім залишиться жити в Нью-Йорку разом з 10-річним сином Берроном

Про це повідомляє The New York Post. Подружжя житиме нарізно принаймні доти, доки хлопчик не закінчить престижну приватну школу, в якій він навчається, стверджують джерела видання в оточенні Трампа. 
За їх словами, за необхідності Меланія Трамп приїжджатиме до чоловіка у Вашингтон, але більшість часу вона і син житимуть y пентхаусі в хмарочосі Trump Tower на Мангеттені. Експерти зазначають, що через це рішення хмарочос буде взято під посилену охорону. “Ця будівля стане Білим домом Нью-Йорка”, – заявив колишній командир спеціального підрозділу Delta Force міністерства оборони США Джим Різ.
Нагадаємо, що загалом у Дональна Трампа п’ятеро дітей від трьох шлюбів: Дональд, Іванка, Ерік, Тіффані, яка народилася в 1993 році, і Беррон, що з’явився на світ в 2006-ому. Старші діти активно брали участь у передвиборній кампанії батька, проте не мають наміру працювати в його адміністрації. Принаймні 39-річний Дональд Трамп-молодший і 32-річний Ерік Трамп офіційно заявили, що будуть продовжувати займатися родинним бізнесом, і в жодному разі не збираються переходити на державну службу.
Ще до обрання Трампа главою держави американські ЗМІ жартували, що мільярдерові буде непросто переїхати в традиційне помешкання американських президентів – Білий дім, інтер’єр якого здається аскетичним порівняно з розкішною оздобою численних резиденцій магната. Не менше жартів викликало і те, як Трамп пересяде на “убогий” президентський “борт номер один” зі свого розрекламованого Boeing-757, який, за його словами, обійшовся в 100 мільйонів доларів. Також нагадаємо, що після свого обрання Дональд Трамп уже відмовився від президентської зарплати.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6422 / 4.07MB / SQL:{query_count}