СБУ дісталася Бельгії

Співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією запобігли спробі проведення в Брюсселі антиукраїнської акції, організованої та профінансованої Російською Федерацією

Про це повідомляє інформаційне агентство Інтерфакс-Україна, посилаючись на прес-центр СБУ.
“Провокатори планували звинуватити українську владу в нібито утисках журналістів і “вільної преси”. Для цього до Брюсселя виїхало кілька громадян України як “оратори” круглого столу на тему “Порушення прав людини, обмеження свободи преси і політичні репресії в Україні”. Для посилення “ефекту” від їхнього виступу і надання додаткової “правдивості” організатори планували пряме включення з Києва, під час якого проплачені “блогери” і “журналісти” повинні були підтвердити інформацію про утиски та переслідування”, – розповіли в прес-центрі СБУ.
Співробітники української спецслужби задокументували, що “блогерів” і “журналістів” організатори фальшивої акції найняли на чорному ринку праці за сто гривень кожного.
“Для запобігання їхній ідентифікації європейськими партнерами куратори зобов’язали “масовку” надягти чорні окуляри через нібито переслідування в Україні та побоювання за власне життя. Єдиною широко відомою суспільству особою на цьому фейковому заході була народний депутат України V, VI і VII скликань Олена Бондаренко, яка відмовилася від надання пояснень правоохоронцям”, – зазначили в СБУ.
Служба безпеки України повідомляє, що російська сторона частково змінила тактику антиукраїнської діяльності, визначивши окремий вектор дискредитації України в очах світової спільноти з позицій європейських інформаційних майданчиків та з використанням, як і раніше, помилкових надуманих даних. У рамках наявних кримінальних проваджень заплановане проведення допитів організаторів фальшивого з’їзду “блогерів” для документування протиправної діяльності спецслужб РФ.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8068 / 4.35MB / SQL:{query_count}