Zoom: проблеми з конфіденційністю та безпекою

Ілон Маск заборонив співробітникам SpaceX використовувати Zoom

Користуватися цим сервісом відеоконференцій не можна також працівникам NASA. Причина – значні проблеми з конфіденційністю та безпекою, інформує Internews Ukraine.
Серед проблем, які нещодавно були виявлені у цьому сервісі:
додаток надає рекламним сервісам для таргетування реклами всю інформацію, зокрема адреси, імена, місце роботи користувачів, а також із яких девайсів вони користуються Zoom;
Zoom також надсилає дані до Facebook, не зазначивши цього у своїй політиці конфіденційності;
будь-хто може доєднатися до відеодзвінка у Zoom, якщо має ID розмови. Через це почастішали випадки зумбомбінгу, коли тролі зривають відеоконференції, транслюючи шокуючий контент;
у Zoom немає наскрізного шифрування, хоча реклама сервісу стверджувала протилежне;
організатори дзвінків можуть бачити, відкрито чи закрито вікно програми у інших учасників. Вони також можуть читати «приватні» текстові повідомлення, які учасники відеоконференції надсилають одне одному.
Zoom пообіцяв не впроваджувати нових функцій, аж поки не виправить усі проблеми з конфіденційністю та безпекою. Проте чи варто продовжувати користуватися сервісом?
Зі слів дослідників безпеки додатку, "тим, хто користується Zoom, щоб підтримувати зв’язок з друзями, проводити соціальні заходи або організовувати курси чи лекції, які вони інакше проводили б в публічних місцях, не варто переживати через викриті недоліки": bit.ly/3bVFGZT
Для робочих відеодзвінків, де приватність і безпека є важливими, Digital Security School 380 пропонує використовувати інші сервіси:
✔ Signal – безпечний месенджер, у якому можна проводити відеодзвінки тет-а-тет. Про його переваги можна прочитати тут.
✔ FaceTime – зручний додаток для користувачів Apple, що має наскрізне шифрування та дозволяє провести відеоконференцію з максимум 32 учасниками.
✔ WhatsApp – дуже популярний месенджер із наскрізним шифруванням відеодзвінків.
✔ Jitsi – сервіс для відеоконференцій, що не здійснює наскрізне шифрування, проте має відкритий код.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.5473 / 4.07MB / SQL:{query_count}