Олександр Божик запрошує

До січневого концерту у Львівській опері скрипаль-віртуоз готує особливу програму за участі рок-групи та унікальних солістів

Уже традиційно 14 років поспіль компанія “ДікАрт” запрошує провести вечір 2 січня у Львівській опері. Цього року для львів’ян та гостей міста виступатиме скрипаль-віртуоз Олександр Божик, який підготував особливу програму, залучивши до неї оркестр із рок-групою та унікальними солістами. 
Шанувальникам своєї творчості він подарує нові авторські композиції, які прозвучать уперше. Рок-хіти в класичному варіанті та відомі класичні композиції у рок-звучанні здивують абсолютно всіх! Музика до кінофільмів, нові інтерактивні номери, новорічні композиції та запальна українська музика не залишать байдужим нікого! 
Щороку спеціально для новорічного концерту Олександр Божик готує нову програму і запрошує нових солістів. Уперше його зірковим гостем стане відома в Україні та за її межами співачка Брія Блессінг. Її виступ на шоу “Голос країни” став одним із найкращих за всю історію існування цього проекту. Чарівний інструментальний дует прозвучить з Іванкою Митроган, яка зачарує слухачів звуками унікального інструмента – електроарфи. Українського драйву додасть колектив автентичного співу “ДоСхідСонця”, з яким музиканти підготували нові аранжування відомих народних мелодій. 
Але справжнім відкриттям концерту обіцяє стати молодий талант, переможець конкурсу серед дітей “Божик шукає таланти”. Хто це буде? Побачимо, але Олександр переконаний, що він стане родзинкою концерту. Можливо, навіть не один талант, а цілий оркестр маленьких віртуозів! 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7320 / 4.07MB / SQL:{query_count}