“Кобальтовий вітер” Ігоря Бадяка

У арт-галереї “Зелена канапа” вчора відкрили нову виставку живопису

Художник Ігор Бадяк – активний учасник пленерів (творчих поїздок), які дарують йому ідеї для створення живописних композицій. Торішнього літа він побував у містечку Лез-Іссамбр на півдні Франції. Ці місця кожному митцеві дають натхнення. Адже саме там малювали  французькі імпресіоністи, туди й досі їздять художники з усього світу.
Як не дивно, але саме в цих місцях Ігореві Бадяку чи не усюди бачився кобальтовий колір. Художникові здавалося, що саме повітря насичене тим кольором, і вітер несе його як аромат, поширюючи всюди. Ігор Бадяк наситився тим настроєм і створив серію етюдів та ескізів. А вже у рідному Львові створив близько двадцяти творів, у яких кобальт як колір присутній майже всюди.
Їх ви зможете побачити на виставці “Кобальтовий вітер”, яку вчора урочисто відкрили в арт-галереї “Зелена канапа”. Тут представлена переважно абстракція – ідеальний живописний жанр, позбавлений пут предметності та конкретики. Проте є кілька пейзажів. Їх, як і всю експозицію, ви зможете оглянути до 7 квітня.
Ігор Бадяк народився 1965 року у Львові. Закінчив Львівське училище прикладного та декоративного мистецтва імені І. Труша та Львівську академію мистецтв (кафедра монументального живопису). Виконав низку публічних вітражів та мозаїк сакрального і світського характеру.
Учасник загальноукраїнських та міжнародних виставок: Берколо (Польща), Яворно (Словаччина), пленерів у Торуні (Польща), постійний учасник “Срібного квадрата” (Перемишль, Польща). Від останньої персональної виставки в галереї “Зелена канапа” у 2016-ому в Ігоря Бадяка 2017 року відбулися персональні виставки в Художньому музеї міста Хуст, Хмельницькому художньому музеї та у львівській галереї “Велес”. А в 2018-ому – у вінницькій галереї “Арт Шик”.
Із останніх пленерів слід згадати Сен-Тропе (Франція), Др’єниця (Словаччина), Кривий (Румунія), Беркова (Польща).
Роботи художника є як у приватних, так і в публічних колекціях Чернівецького та Хмельницького художніх музеїв.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7871 / 4.08MB / SQL:{query_count}