“Вона” із Португалії

Львівський танцювальний клуб презентував новий кліп

Днями на провідних музичних телеканалах країни і на YouTube відбулася прем’єра кліпу на ліричну пісню “Вона”, яку Львівський танцювальний клуб (ЛТК) представив наприкінці минулого року. В пісні розкривається любовно-драматична історія емоційно спустошеної дівчини. Ця композиція – найліричніша та найсерйозніша робота в їхньому репертуарі. У ній є прихований сенс, і кожен, хто її почує, може знайти в ній щось своє. 
Фронтмени гурту ЛТК відвідали теплу Португалію, де відзняли кліп на пісню “Вона” на трьох локаціях – холодному Атлантичному океані, скелях та на пляжі. Родзинкою кліпу стала головна героїня історії, яку зіграла португальська модель Сара Карвальо.
Львівський танцювальний клуб – це музичний шоу-проект із власною неповторною культурою та ідеологією. Унікальні образи та справжні емоції закохують, коли на сцені учасники гурту ЛТК. Цей колектив, заснований у грудні 2014 року Павлом Мухою та Андріаном Поповичем, уперше виступив перед широкою аудиторією в січні 2015-го під час святкування Різдва на сцені біля оперного театру. Гурт ЛТК є фіналістом українського відбору на фестиваль SZIGET, учасником найбільших українських фестивалів Zaxidfest та Atlas Weekend, а також фіналістом “Хіт-конвеєра” від телеканалу “М2”.
Кліп можна переглянути за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.4106 / 4.07MB / SQL:{query_count}