Не виборами єдиними!

Палац мистецтв запрошує львів’ян і гостей міста на еротичну виставку Ельшада Рустамова і Ганни-Оксани Липи

За тими всіма політичними і виборчими перипетіями ми зовсім забули, що надворі вже весна. Добре, що про це нам нагадує Палац мистецтв і творчий дует митців ELSani – Ельшад Рустамов і Ганна-Оксана Липа. Днями саме на цій локації, а точніше в “Арт-просторі”, який розмістився на другому поверсі палацу, відбулося відкриття еротичної виставки “Ню. Картинки весняного палацу”. До експозиції ввійшло 18 графічних листів, створених у рамках спільного творчого проекту – великого циклу “Сумах”. Обоє митців-авторів – члени Національних спілок художників своїх держав: Ганна-Оксана – України, а Ельшад – Азербайджану.
У цій виставці є все: чоловіча енергія в обрамленні жіночої, чуттєвість, буяння (чи навіть “шаленство”) кольорів, ліній та асоціацій. Чому саме 18 робіт? Автори  пояснюють: тому що семантика цього числа втілює енергії Всесвіту, а також відповідає вигуку “Хай!” у євреїв.
“Акт творчості рівноцінний актові кохання. Це злиття двох енергій Чоловіка – Жінки. Чоловіча енергія в обрамленні жіночої – своєрідний калейдоскоп чуттєвих асоціацій, нанизаних на загальне тло паперу (табула раса), – вважають вони. – Графіка “Ню” вибудовує єдину лінію сугестивних образів, що упаковуються в шухлядки нашої пам’яті, розкадровуються споминами кохання, які виринають на світло яскравими образами в часі прийдешньому”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0025 / 4.08MB / SQL:{query_count}