Чеський погляд на “Тараса Бульбу”

Львів’ян і гостей міста запрошують на концерт Czech This Out

У неділю, 7 квітня, о 18.00 у Львівській національній філармонії відбудеться концерт Czech This Out. Спеціально для цього виступу до нашого міста завітають чеський скрипаль Йозеф Шпачек та видатний американський диригент українського походження Теодор Кухар.
Вони зустрінуться у Львові на одній сцені з академічним симфонічним оркестром “INSO-Львів”. У концертній програмі цього незабутнього вечора твори композиторів Леоша Яначека, Петра Чайковського і Антоніна-Леопольда Дворжака. Публіці обіцяють неймовірну подорож у чеську культуру ХІХ – ХХ століть крізь призму сучасного сприйняття!
“Рапсодія “Тарас Бульба” чеського класика Леоша Яначека, написана під час Першої світової війни, повністю натхнена українським гоголівським сюжетом. Скрипковий концерт Петра Чайковського. Як і з багатьма шедеврами, що випереджали свій час, цей твір сучасники спершу не сприймали, а скрипалі не хотіли його виконувати, бо, мовляв, концерт занадто складний для виконавця і слухача. Проте сьогодні цей твір є хрестоматійним і одним із найбільш виконуваних скрипкових концертів у світі. У фіналі – Дворжак! Геніальна симфонія №8, написана 1889 року”, – кажуть організатори.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7534 / 4.07MB / SQL:{query_count}