Американський ноктюрн у Львівській філармонії

Цієї пятниці, 12 квітня о 19.00 Львівська національна філармонія запрошує поціновувачів якісної музики на концерт „Американський ноктюрн”

Цього вечора на сцені Концертного залу ім. С. Людкевича знову виступить прекрасний і сміливий Академічний симфонічний оркестр!
„Блискучі оркестранти і диригент завжди обирають надскладні твори, щоб щоразу дивувати свого слухача, дарувати нові враження, розкривати нові й нові грані музичного мистецтва, – зауважують організатори події. – Кожен твір вимагає не лише таланту, віртуозного володіння інструментом, точності чи концентрації. Щоразу – це новий досвід, емоційний вибух, що треба опанувати, колосальна інтелектуальна праця. Тож запрошуємо відкрити для себе нові барви музики!”
Для гостей заходу готують неймовірну концертну програму: до якої увійшли American Nocturne Бена Гіппена, Концерт для фортепіано з оркестром № 23 Ля мажор, K. 488 Вольфґанґа Амадея Моцарта і Симфонію № 7 тв. 70 Антоніна Дворака.
Грандіозним подарунком для відвідувачів стане... диригент. Адже за пультом цього разу працюватиме видатний соліст, концертмейстер, диригент, аранжувальник, педагог Бенджамін Лоеб! До слова, він також продемонструє себе і як талановитий піаніст.
Квитки на подію можна придбати он лайн за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7422 / 4.07MB / SQL:{query_count}