“Ви – скарб нашої країни!”

Оксана Муха завдяки підтримці глядачів вийшла до півфіналу шоу “Голос країни”

Завдяки надзвичайному виступу і підтримці глядачів талановита співачка, львів’янка Оксана Муха вийшла до півфіналу 9 сезону шоу “Голос країни”. У чвертьфіналі свої номери продемонстрували 16 учасників – по чотири із команд чотирьох тренерів. Та саме Оксані випала можливість показати свій непересічний талант останньою.
Для цього виступу вона разом із наставником Даном Баланом обрала українську народну пісню “Ворожка”. Спеціально для співачки аранжування зробив музичний продюсер “Голосу країни” Руслан Квінта. Ба більше, він також відповідав за музичний супровід виступу і навіть особисто приєднався до музикантів під час номера Оксани Мухи.
Перед виступом виконавиця, яку називають “реінкарнацією Квітки Цісик” розповіла, чому саме бореться за перемогу в цьому шоу. “Якщо я переможу, то це буде перемога української пісні, української нації. Ми себе зрозуміли, ми себе знайшли. Завдяки “Голосу” дуже багато людей на сьогодні почули про цю неймовірну співачку, про Квітку Цісик, – пояснила Оксана Муха. – Надзвичайно дорого читати коментарі, коли військові, які зараз на передовій, пишуть: “Дякуємо, що ми почули про Квітку Цісик. Слухаємо її зараз і хоч на якийсь час відчуваємо, що війни немає”. Для мене отакі коментарі на вагу золота. Українська пісня – це код нації, те, що дає людям силу і насамперед відчуття єдності та усвідомлення свого коріння. Я хочу, щоб українська нація мала чим пишатися, щоб неймовірна українська пісня об’єднувала нас, була для нас такою м’якою і теплою кулею. Це моя мрія”.
Окрім самої виконавиці, під час ефіру про Квітку Цісик, якій 4 квітня виповнилось би 66 років, згадував син легенди, академічний піаніст Едвард-Володимир Ракович. Він надіслав відео, у якому звернувся до співачки і всіх глядачів шоу з наступними словами: “Квітка Цісик – моя мама. І сьогодні в пам’ять про неї я хочу підтримати Оксану Муху. Мама пишалась би талантом цієї співачки і любов’ю до української пісні. Бо любила її так само несамовито. Дякую вам Оксано, що пам’ятаєте мою маму і продовжуєте її справу в Україні. Щасти Вам!”.
Тренер Оксани Мухи Дан Балан після її виступу заявив: “Оксаночко, я дуже радію, що ознайомлююсь з Україною ближче і ближче. Коли ти співаєш, це для мене співає душа України. Якщо мене хтось спитає: “Покажи мені душу України?”, то я скажу: “Це Оксана!”. Ти діамант цього шоу, не тільки моєї команди. Ти справжня! Це мене чіпляє, чіпляє всі, навіть найглибші струни душі. Ти просто диво!”.
А зірковий наставник іншої команди, улюбленець молоді Monatik признався: “Я зачарований вами, Оксано. Загіпнотизований кожного разу, коли виходите на сцену. В моєму розумінні ви – справжній скарб у команді Дана Балана, у нашому шоу “Голос країни”, ви – скарб нашої країни!”.
За правилами проекту, до наступного ефіру потрапили по двоє учасників з кожної команди: той, що отримав найбільше голосів від глядачів, і той, кого врятував його зірковий тренер. Із першого прямого ефіру цього сезону “Голосу країни” до півфіналу шоу, крім Оксани Мухи, пройшли: Рафі Хейтам з команди Дана Балана, Вікторія Ягич і Карина Арсентьєва з команди Потапа, Вікторія Олійник і Андрій Карпов з команди Monatik та Андрій Хаят і Девід Аксельрод з команди Тіни Кароль.
Цікаво, що виступи конкурсантів на YouTube цього року з випуску до випуску ставлять нові рекорди. Окрасою ефіру стали номери Оксани Мухи, Вікторії Ягич, Андрія Хайата і Девіда Аксельрода. Саме вони викликали найбільшу цікавість глядачів на головній сторінці “Голосу країни” на відеохостингу. І на момент здачі цього тексту зібрали таку кількість переглядів: номер Оксани Мухи – 334 тис., Вік­торії Ягич – 264 тис., Андрія Хайата – 240 тис., Девіда Аксельрода – 195 тис.
“Цього року ми вирішили потішити глядачів абсолютно новою сценою. Вона має масштабніший вигляд. Ідеєю, якою керувалася вся команда проекту, було зробити максимально музичне шоу з яскравими постановками та з головним акцентом на вокалістів, – пояснили режисери-постановники проекту Наталя Лисенкова і Наталя Ровенська. – Ми вивели музикантів на окремий подіум, що надало проекту більш естрадного вигляду та ще раз підкреслило, що цей проект про голоси та музику. А багато світла і кругла сцена допомогли нам сконцентрувати всю увагу на учасниках, які стають центром всього, що відбувається в залі”.
Ще раз переглянути виступ Оксани Мухи з піснею “Ворожка” можна за посиланням.
І не забудьте, що вона знову заспіває в прямому ефірі увечері вже цієї неділі, 14 квітня, на телеканалі “1+1”! Їй як ніколи потрібна ваша підтримка не тільки на словах, але й на ділі!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7556 / 4.11MB / SQL:{query_count}