Видавництво Старого Лева чекає на гостей!

13 і 14 квітня, книгарня-кав’ярня Старого Лева в нашому місті святкуватиме перший День народження

Оце так! Наче ще вчора вперше відчинила свої двері для читачів і читачок книгарня-кав’ярня Старого Лева у Львові, що на вул. Краківська, 3, а вже за кілька днів відзначатиме свою першу річницю.
“Щиро дякуємо вам усім, маленькі та дорослі книголюби, що надихали нас весь цей рік, тішили своїми усмішками та позитивом і підтримували щодня, – кажуть працівники видавництва. – Тож хочемо разом із вами розділити святкування Дня народження книгарні-кав’ярні, яке відбудеться 13 і 14 квітня”.
Під час святкування впродовж двох днів гостям книгарні-кав’ярні запропонують знижку 20% на все-все-все! Тож не втрачайте чудової нагоди придбати омріяні книжки та сувеніри для себе чи на подарунки найріднішим. Консультанти-помічники книгарні допоможуть обрати їх кожному. До речі, всі покупці неодмінно отримають смачні компліменти від Старого Лева.
Окрім цього, на них чекає розіграш подарунків: до двох переможців “помандрують” комплекти найнеобхідніших речей справжнього книголюба. А саме екоторбинка More books, в якій дуже зручно носити “свіженькі” книжки, термогорнятко Hot ideas, що зігріватиме холодними вечорами за читанням улюблених історій, та смачненькі помаранчі в шоколаді.
Гостей чекатимуть з 10.00 до 22.00. Приходьте разом із рідними та друзями на святкування, обмін гарним настроєм і обіймами!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7019 / 4.07MB / SQL:{query_count}