Італійські пристрасті і сміх до сліз

Львів'ян і гостей міста запрошують на комедію за участі Лілії Ребрик і Леся Задніпровського

Цієї п'ятниці, 3 травня о 19.00 в приміщенні Національного академічного драматичного театру ім. Марії Заньковецької у Львові відбудеться прем’єра комедії «Жінка над нами» за п’єсою Альдо Де Бенедетті. Головні ролі у виставі виконують Лілія Ребрик, народний артист України Лесь Задніпровський і заслужений артист України Костянтин Костишин.
 «Улюблені та відомі на всю країну актори, пов’язані не тільки з театром, але й з кінематографом – запросять вас поринути у яскраву атмосферу сучасної п’єси. «Жінка над нами» – це італійські пристрасті, непередбачувані повороти сюжету, інтриги, неперевершена гра акторів та, звісно ж, сміх до сліз. Завдяки круто закрученому сюжету цю комедію глядачі дивляться на одному диханні», – зазначають організатори.
Яскраву комедію «Жінка над нами» за п’єсою італійського драматурга та кіносценариста Альдо де Бенедетті поставив заслужений артист України Володимир Астахов. За сюжетом, чарівна журналістка, сеньйорита Паола (Лілія Ребрик), з першого погляду підкорює серце поважного політика, синьйора Леоне (Лесь Задніпровський). Леоне, чоловік доволі поважного віку, до нестями закоханий у молоденьку спокусницю, але не може підкорити її серце. Він укладає договір з молодим, нікому невідомим драматургом П’єтро (Костянтин Костишин) і публічно видає його літературні твори за свої.
«Фінал вистави буде по-справжньому несподіваним! Нестримні італійські пристрасті, тісно переплетені із сюжетною лінією, блискуча гра зоряного акторського складу з точним попаданням у характери героїв перенесе всіх у справжню Італію, де киплять неабиякі баталії. Комедійна постановка викличе цілий феєрверк емоцій, змушуючи сміятися від душі і співпереживати героям», – запрошують організатори.
Квитки можна придбати онлайн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0913 / 4.08MB / SQL:{query_count}