“Кіт Ґаватовича”: пошуки, виклики, усвідомлення

Із 6 по 8 вересня цей театральний фестиваль підкорюватиме Львів. “Львівська Пошта” пропонує власний ТОП-5 подій цього проєкту, які не залишать вас байдужими

Сніданок з Яніною Соколовою

7 вересня о 12.00 у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького
Сніданки на фестивалі уже стали невід’ємною частиною цього проєкту. Їхніми учасниками та учасницями раніше були такі відомі персони, як Олег Стефан, Ірма Вітовська-Ванца, Римма Зюбіна, Місько Барбара, Ахтем Сеітаблаєв, Наталія Ворожбит.
Цього разу гостею події стане акторка, журналістка та телеведуча програм “Рандеву” і “Кіно з Яніною Соколовою” на “5 каналі”, проєкту “Вечір з Яніною Соколовою”, акторка театрів “ДАХ” та “Вільного театру” Яніна Соколова. У невимушеній атмосфері спілкування із відвідувачами фестивалю за кавою вона розкаже про соціально активне мистецтво та те, як воно може впливати на зміни в країні. А ще про її проєкт “Я, Ніна”, який покликаний розповісти суспільству про те, що рак – це не вирок.
“Вона розповість про життя у кадрі та на сцені у момент виведення софітів”,– зауважує модераторка сніданку Єва Якубовська.
Вхід на подію вільний.

“Пил шарами” (театр “Воробушек”, Харків)

7 вересня о 18.30 у Lem Sta­tion (вул. Вітовського, 57)
Інародний театр абсурду “Воробушек”, як висловився Сергій Жадан, – це “позашлюбні діти Леся Курбаса, яких гріх пропустити”. До Львова вони привезуть виставу-альманах “Пил шарами”. Кожен із учасників театру написав, поставив і зрежисував у ній свій повноцінний мініспектакль. Їх об’єднують загальний екзистенційний настрій та мотив нестерпної легкості буття під покровом зоряного пилу. І, звичайно, “воробушкинський” абсурдний гумор.
Ви сидите у повній темряві. Над вами зірки, планети, чорні діри, сам космос спілкується з вами басом, нагадуючи, що він безмежний і нескінченний. Дивні діалоги дивних персонажів, смішне, що переходить в страшне, побутові ситуації, які несподівано набувають метафізичного значення. Ця вистава зачіпає і хвилює, смішить і лякає. Все у кращих традиціях театру, але так життєво і близько до вас, як ніколи раніше.
Квитки на ticketclub.com.ua.

“Цукерковий вибух” (Такетеру Кудо, Японія)

7 вересня о 21.00 у Lem Station
Цього гостя на фестивалі чекали впродовж трьох років. Попри щільний графік митця і усі інші складнощі, організаторам таки вдалося привезти до Львова світову зірку з Японії, представника школи театру буто Такетеру Кудо. Він багаторазовий володар різноманітних нагород за здобутки у жанрі перформанс.
А “Цукерковий вибух” – це одна з найвизначніших робіт Кудо. “Мистецтво буто зазвичай відкидає все, що стосується техніки. Все залежить від того, що ми хочемо сказати світові через тіло. Тіло танцівника буто – порожня посудина, воно повинне вміщувати будь-який матеріал на землі, який виникає завдяки зображенню зроблених рухів”, – пояснює Такетеру Кудо.
А генеральна директорка фестивалю Єва Якубовська додає: “Це те видовище, яке ні з чим не можна порівняти. Кожен має побачити його хоч раз у житті!”.
Квитки на ticketclub.com.ua.

“Галюцинація” (театр “Нянькіни”, Суми)

8 вересня о 16.30 у Lem Station
Це вистава-вірус, вис­тава-експеримент, вистава-провокація. Вона не для всіх. Це гостросюжетна історія кохання на тлі фантастичного майбутнього України. Органи людей (окрім зору та слуху) стали працювати більш активно. Це трапилося у результаті побічного ефекту, що стався через інноваційну програму “Крок”. Вона в обмін на 100 тисяч доларів запропонувала українцям контролювати, що вони бачитимуть та чутимуть в інтернеті та на ТБ. Тому перші “крокери” відтепер зациклюються тільки на запахах, другі – на смаках, а треті – на дотиках. Головний герой – ветеран війни Павло – погодився на “Крок”, оскільки його дружина Галина була смертельно хвора і потребувала операції. Тепер, коли вона одужала, наполягла на тому, щоб її чоловік відмовився від “Кроку”. Вони відправляються до “крокерів” у довгу подорож, яка назавжди змінить їхнє життя.
Вхід безкоштовний.

“Різня” (Молодий театр, Київ)

8 вересня о 21.00 у Lem Station
Ірма Вітовська-Ванца та Римма Зюбіна, які уже стали добрими друзями фестивалю, а також Анатолій Сомик та Олександр Ромашко покажуть львів’янами ексцентричну комедію “Різня” Влади Белозоренко від Молодого театру. Це постановка за п’єсою “Божество різанини” відомої французької письменниці Ясміни Рези, яку ставили в Лондоні, Німеччині, на американському Бродвеї, а Роман Поланськи навіть зняв за нею кінофільм.
Вам набридло жити з жінкою або чоловіком, робити нудну й таку важливу роботу, відповідати на дзвінки, бути ідеальними батьками, зразковими громадянами, слідувати моді та бути в курсі усіх сучасних тенденцій? Що може стати останньою краплею для чотирьох чемних батьків та вивести їх із себе? Про це та інше ви зможете дізнатися із цієї вистави.
Квитки на ticketclub.com.ua.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8494 / 4.12MB / SQL:{query_count}