Вихідні з дітьми: куди піти

Добірка найцікавіших подій та заходів на 27 – 29 вересня у Львові та області

Що може бути кращим за відпочинок із дітьми у Львові? Тут є так багато всього цікавого! І якщо правильно сплануєте вихідні, матимете незабутній сімейний відпочинок.

Підіть до театру

27 вересня

“Мій золотий синочок”
Де: Театр “І люди, і ляльки” (вул. Фредра, 6)
Коли: поч. о 12.00
Вистава для дітей від трьох років, у якій розповідається про незвичайну річ: сила духовного тепла може бути така велика, що навіть Вовк перестає бути диким звіром. Це диво стається завдяки маленькому Золотому Курчаті, яке через хитрощі Лисиці з’явилося на світ поза межами рідного дому. 
Вартість – 45 грн.

“Стук-грюк”
Де: Львівський театр ляльок (пл. Данила Галицького, 1)
Коли: поч. об 11.00
Ексклюзивна вистава для дітей до трьох років, спрямована на ознайомлення малят з новими предметами, поняттями, звуками, оточенням. Вистава створена з урахуванням рекомендацій психологів раннього віку та досвіду закордонних “Бейбі-театрів”.
Вартість – 150 грн.

28 вересня 

“Алі-Баба і розбійники”
Де: Львівський театр ляльок (пл. Данила Галицького, 1)
Коли: поч. о 12.00, 14.00
Барвиста музична історія на дві дії про добро і зло, зраду і помсту, щедрість і зажерливість, а головне про кохання, здатне перемогти бідність, підступність, жорстокість.
Вартість – від 50 грн.

“Тото Відважний”
Де: Театр “І люди, і ляльки” (вул. Фредра, 6)
Коли: поч. о 12.00
Вистава для дітей від трьох років. У далекому стародавньому містечку панує хаос і розруха, адже керує ним невмілий ватажок – чванькуватий півень Жан-Жак. У такому безладі й стається біда: у фортецю потрапляє ворог. Тільки справжній герой і відданий друг може врятувати містечко. Таким героєм і є песик-таксик Тото.
Вартість – 50 грн.

“Підкова на щастя”
Де: Львівський театр ляльок (пл. Данила Галицького, 1)
Коли: поч. о 12.00, 14.00
Казка на дві дії для дітей дошкільного та шкільного віку. Як важко побороти лінощі! Коли маленький Віслючок не хоче працювати, він ладен на все, щоб його не займали. І одного разу таки втікає від Діда з Бабою до лісу. Але така приваблива свобода виявилася не такою вже й простою…
Вартість – від 50 грн.

29 вересня 

“Принцеса і 100 поцілунків”
Де: Театр для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11)
Коли: поч. о 12.00
Вистава за мотивами казки Ганса-Крістіана Андерсена “Принцеса і свинопас”. У темному-темному королівстві, де все заборонене, де не можна співати веселих пісень, слухати щебетання птахів та милуватися квітами, живе юна Принцеса. Вона не знає, що на світі існують яскраві кольори, що таке щирий сміх і весела гра. Її дні так і минають, аж доки у неї не закохується Принц із сусіднього королівства.
Вартість – 30 – 55 грн.

“Шовкова косиця”
Де: Театр “І люди, і ляльки” (вул. Фредра, 6)
Коли: поч. о 12.00, 14.00
Ця вистава для дітей від трьох років є свідченням сили артистичного духу, віри та відданості, закликом до кожного з нас і бажанням бути почутим.
Вартість – 45 грн.

“Я люблю вас, Ромашко”
Де: Львівський театр ляльок (пл. Данила Галицького, 1)
Коли: поч. о 12.00, 14.00, 16.00
Усі мріють бути найкращими, аби їх знали і любили. Саме такою виросла Ромашка. В неї одразу закохалися всі, особливо сором’язливий Їжачок. Він був готовий навіть вигадувати неймовірні історії, аби тільки Ромашка його любила і в них усе було добре. Та старий Лось викрадає Ромашку. Чи вдасться Їжачку врятувати кохану та що з ними буде далі?
Вартість – від 50 грн.

“Аліса”
Де: Театр для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11)
Коли: поч. о 17.00
Подорож дівчини у світ власних фантазій в пошуках самої себе. Абсурд, який Аліса спостерігає у Дивокраї, це абсурд безглуздих правил, які нав’язує нам суспільство. Як людині знайти себе в механізованому світі затісних та застарілих традицій?
Вартість – 30 – 55 грн.

Гайда в кіно!

“Фокстер & Макс”
Де: Lviv Film Center (вул. Володимира Великого, 18(14-а)), Кінопалац ім. Довженка (просп. Червоної Калини, 81), Планета кіно (Forum Lviv, вул. Під Дубом, 7-б), Кінопалац (вул. Театральна, 22), Планета кіно (King Cross, с. Сокільники, вул. Стрийська, 30)
Коли: годину можна уточнити в кінотеатрах
Український сімейний фантастичний фільм про пригоди хлопчика та пса-супергероя. 12-річний школяр Макс втікає з дому і ховається під мостом. Там він знаходить балончик із нанофарбами і малює графіті собаки. Неочікувано намальоване хлопцем оживає та перетворюється на пса-наноробота із суперможливостями. І тепер за ними двома полює небезпечний злочинець, який хоче заволодіти цією могутньою технологією.

“Ульотні комашки”
Де: Lviv Film Center (вул. Володимира Великого 18(14-а)), Кінопалац ім. Довженка (просп. Червоної Калини, 81), Кінопалац (вул. Театральна, 22).
Коли: годину можна уточнити в кінотеатрах
Усе своє життя Діньдінь був єдиним світлячком на все поселення. Він був справжньою зіркою, адже освітлював іншим комахам шлях навіть у найтемнішу ніч. Та все змінилося, коли до села прилетів чужопланетний розвідник-робот на ім’я Аврора.

“Халепа”
Де: Планета кіно (Forum Lviv, вул. Під Дубом, 7-б), Планета кіно (King Cross, с. Сокільники, вул. Стрийська, 30)
Коли: годину можна уточнити в кінотеатрах
Спадкоємець мільйонного статку і купи невдячних родичів – розпещений пес на ім’я Халепа вийшов із зони комфорту і опинився на вулиці. Тепер він мріє повернутися додому. Для цього йому потрібно знайти нових друзів, позбутися настирливих білок і скинути з хвоста затятого мисливця.

“Ману”
Де: Планета кіно (King Cross, с. Сокільники, вул. Стрийська, 30). 
Коли: годину можна уточнити в кінотеатрах
Стриж Ману все своє життя перебуває між чайок та думає, що є чайкою. Він намагається навчитися плавати, як вони, ловити рибу, як вони, літати, як вони. Але під час одного змагання Ману зазнав поразки і зганьбився. Він розуміє, що все життя помилявся: ніяка він не чайка...

Подивіться концерт

27 вересня

Виступ ТанцТеатру “Життя”
Де: львівський клуб “Малевич” (пр. В. Чорновола, 2)
Коли: поч. о 19.00
Виступ арт-кабаре DEKADANCE від ТанцТеатру Ірини Мазур “Життя”. Іронічні інтерпретації подій богемного Львова початку століття і гротески сьогоднішнього дня – буде видовищно і дуже інформативно! 
Для сімей учасників АТО квитки безкоштовні, але за попередньої реєстрації. Відповідальна за захід (видачу квитків) – Уляна Флишко (тел. 097 232 90 68).

Підіть на фестиваль

Міжнародний театральний фестиваль “Золотий лев”
Де: Львівський академічний театр “Воскресіння” (пл. Генерала Григоренка, 5), площа перед Львівською оперою, Театр для дітей і юнацтва (вул. Гнатюка, 11)
Коли: годину можна уточнити
Карнавальна хода за участі театрів України, Польщі, Чехії, США; вистава “Межа, або У контейнері” Херсонського академічного театру ім. Куліша; вистава “Перегрінус” театр КТО (м. Краків, Польща); вистава “Як загинув Гуска” Київського академічного театру ляльок; вистава “Born to be Wild” світового клоуна Jeff Hess (США); вистава “Куля” театру VOSA (м. Прага, Чехія).

Огляньте виставки

28 вересня 

Благодійна виставка “Барви милосердя”
Де: Львівський палац мистецтв (вул. Коперника, 17)
Коли: поч. о 12.00.
Тут презентують понад 360 мистецьких робіт арт-студії Романи Труш. Ви побачите картини, в яких звучить музика барв та поезія світлих почуттів!

28 і 29 вересня

Міжнародна виставка котів
Де: Львівський державний палац естетичного виховання учнівської молоді (пл. Петрушевича, 2)
Коли: поч. о 10.00
Показ котів різноманітних порід, а також рідкісних та найдорожчих у світі котів – каракетів. На виставці можна придбати породисте кошеня, корми і аксесуари провідних українських та іноземних виробників.
Вартість квитків: 50 грн (дорослий), 30 грн (дитячий). Діти дошкільного віку можуть пройти безкоштовно.

Відвідайте майстер-класи

28 вересня

“Малювання в темряві”
Де: студія дитячої творчості “КОКО”, кафе Coffee Galileo (вул. Зелена, 28)
Коли: поч. о 14.00
Діти спробують створити картину фарбами, що світяться в темряві. Майстер-клас розрахований на дітей від двох років, а також дорослих. Попередній запис обов’язковий! Тел. 095 891 27 80.
Вартість 200 грн.

Фестиваль комп’ютерних технологій для школярів
Де: Бізнес-сіті “Технопарк”, 2 поверх (вул. Федьковича, 60-а)
Коли: поч. о 13.00
Майстер-клас від європейського фотохудожника для школярів 10-15 років. Попередня реєстрація за тел. 067 676 47 05. Вхід вільний.

Презентація програми розвитку X-Lab для дітей 9 – 14 років
Де: вул. Замарстинівська, 83
Коли: поч. о 14.00
Як дітям уміти не тільки швидко читати, але й запам’ятовувати? Як навчитися володіти своїми емоціями та вміти конструктивно вирішувати проблеми? Що таке творче мислення та логіка і як цим користуватися в житті? Усе це і не тільки розвиватимуть у секретній лабораторії X-Lab від IT Step! Ви дізнаєтеся: що таке програма X-Lab і на що вона націлена; за якими методиками розвивають навички у дітей; яких результатів діти досягнуть після завершення X-Lab. А також спробуєте на практиці один із методів запам’ятовування. Розвиток мислення, пам’яті, soft skills допоможе вашій дитині стати успішною, дисциплінованішою, впевненішою у собі!
Для участі необхідна попередня реєстрація на сайті IT Step. Тел. 067 557 87 06.
Участь безкоштовна.

29 вересня

Науковий пікнік у Львові
Де: площа перед Центром Довженка (пр. Червоної Калини, 81)
Коли: поч. о 12.00
У програмі – виставка, цікаві лекції та наукова вечірка! Дітей дивуватимуть науковими дослідами, експериментами від представників навчальних закладів, наукових установ, підприємств та організацій. 
Вхід вільний.

А ви вже були в цирку та на залізниці?

28 і 29 вересня

“Цирк на воді”
Де: Львівський цирк (вул. Городоцька, 83)
Коли: поч. о 16.00 (в суботу), о 12.00 та о 16.00 (в неділю)
У 150 тоннах води, в обрамленні світло-музичних фонтанів, найбільший з яких сягає 19 метрів у висоту, можна буде побачити феєричне шоу з виступом циркових артистів міжнародного класу! Тут вас зустрінуть чарівні русалки, які підкорять ваше серце незабутнім польотом під куполом цирку!

29 вересня

Львівська дитяча залізниця
Де: вул. І. Франка, 156
Коли: 12.00 – 14.00
Львівська дитяча залізниця запрошує тих, що ще не встигли цього року або мають бажання ще раз здійснити веселу та цікаву подорож поїздом Стрийським парком, завітати на урочисте закриття 68-го сезону пасажирських перевезень.
У цей день поїзд “Вітерець” здійснить чотири рейси, після цього відбудеться святкова лінійка, під час якої відзначать кращих за професіями юних залізничників, які успішно продемонстрували свій хист та знання під час літньої виробничої практики.

Поїдьте на екскурсію

“Ведмежий притулок Домажир”
Де: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Домажир
Коли: з 10.00 до 19.00
З нагоди Всесвітнього дня туризму пластуни львівського осередку поділяться практичними навиками “Життя в природі”, допоможуть опанувати цікаві навички з туризму (використання туристичного спорядження, в’язання вузлів) та поділяться досвідом мандрів. А ще на вас чекають екскурсії навколо лісових вольєрів з ведмедями, які залишать незабутні враження.
Вартість – 70 – 100 грн (дорослі), 35 – 50 грн (діти від 6 до 16 років).


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7099 / 4.21MB / SQL:{query_count}