Героїня нової роботи Navigator – зірка PLAYBOY

Гурт випустив кліп на пісню «На Тебе». Про що вона, розповідає «Львівська Пошта»

Гурт Navigator випустив кліп на пісню «На Тебе». Фронтмен гурту Орест Прус зазначив, що в процесі творення пісні, окрім внутрішнього її звучання, з’являються ще якісь картини та образи, які асоціюються з музикою і текстом. Саме так сталось і в цьому випадку.
«Пісня «На Тебе» – про стосунки, про постійну негласну боротьбу характерів у них. І вже тоді, коли нема ні сил, ні можливості, ні розуміння, коли вже навіть сідає внутрішня батарейка терпіння, починаєш розуміти, що от-от, і точка неповернення буде пройдена, негайно треба починати зворотний процес, підживлювати почуття всіма можливими способами», – розповідають учасники гурту.
«Ми дуже раді черговій можливості співпрацювати з Владом Разіховським. Тонко підмітити й візуалізувати основний нерв, основну тему пісні до снаги тільки справжньому професіоналу!» – каже Орест Прус.
Головну жіночу роль у кліпі зіграла чарівна дівчина з обкладинки PLAYBOY Адель Вакула. Саме її чуттєвість та чудова гра надали роботі необхідного настрою та змісту.
Зйомки відбувалися в передмісті  Києва у досить непростих погодних умовах, але команда впоралася чудово. Ні холод, ні темна пора доби, ні скажений вітер та періодичний дощ не завадили досягти мети і створити хороший, якісний продукт, який  Navigator дарує всім шанувальникам.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2283 / 4.06MB / SQL:{query_count}