Зустрічаймо весну з Оксаною Мухою!

У театрі ім. Марії Заньковецької відбудеться два концерти співачки. Початок – о 17.00 і 19.30

У неділю, 8 березня, на численні прохання співачка Оксана Муха дасть великі концерти «Найгарніші пісні України НА БІС» у рідному Львові! Виступ відомої виконавиці, володарки титулу «Голос країни», заслуженої артистки України, у супроводі оркестру відбудеться у Національному українському академічному драматичному театрі ім. Марії Заньковецької. Початок – о 17.00 і 19.30. Ціна квитків – 290-790 грн.
«Завершився Різдвяний тур «Тиха Ніч»! Я щаслива, що українську коляду так тепло і радісно прийняла вся Україна: від Львова – до Харкова, від Івано-Франківська – до Києва, від Тернополя – до Луцька... 14 міст, 15 концертів, 15 аншлагів! Дякую, Люди! З великою приємністю оголошую наш перший весняний анонс – «Найгарніші пісні України НА БІС». Рідний Львове, запрошую усіх, кому 11 листопада не вистачило квитків, на концерти «На біс» – 8 березня у театр ім. М. Заньковецької», – каже співачка Оксана Муха. Цю ж програму навесні почують також Одеса (29 березня) і Київ (28 квітня, Жовтневий палац).
Оксана Муха – українська співачка, переможниця 9-го сезону популярного телепроекту «Голос країни» у команді зіркового тренера Dan Balan. На телешоу виконавицю назвали «душею української пісні». «Так звучить душа України, так співає сама Україна», – казав її наставник, співак із Молдови зі світовою славою Дан Балан. Недарма, увесь свій переможний шлях у непростому телепроекті Оксана пройшла виключно з українською піснею, що стало прецедентом для талант-шоу.
Ще задовго до перемоги у «Голосі країни» Оксана Муха стала володаркою Гран-прі І міжнародного конкурсу ім. Квітки Цісик (2011 р.), де її назвали «українською (або другою) Квіткою Цісик». «Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку. І недаремно – Оксана виростала на музиці Квітки та має її пісні у своєму репертуарі. Власне, на «Голосі країни» Муха відкрила Цісик для мільйонів нових слухачів і продовжила справу легендарної американської співачки українського походження, яка понад усе на світі хотіла, щоб слава про українську пісню не знала кордонів.
У репертуарі Оксани Мухи – твори різного формату: від стародавніх українських народних пісень і до сучасної авторської та експериментальної музики.
Мета Оксани Мухи проста і велична водночас – щоб українська пісня звучала і співалась у кожному українському домі. А ще, щоб через українську пісню світ відкривав собі Україну та українську націю. «Українська пісня – код української нації», – каже співачка.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.6361 / 4.08MB / SQL:{query_count}