Світлій Пам’яті людини-легенди

У Львові презентують книжку спогадів «Собор Бориса Возницького»

У четвер, 6 лютого, у Львівському палаці мистецтв для поціновувачів справжнього мистецтва відбудеться презентація книжки «Собор Бориса Возницького». Початок презентації книжки о 16.00.
Борис Возницький – людина-легенда, унікальна, непересічна особистість. Його спогади-роздуми – це водночас і довірлива сповідь, і заповіт нащадкам перед лицем вічності.
Результатом подвижницької праці мистецтвознавця та створеного ним колективу стала Львівська національна галерея мистецтв – найбільший музейний заклад України європейського значення, що носить його ім'я.
Спогади писалися спонтанно – у рідкісні вільні хвилини, адже Борис Возницький постійно був у русі, невтомно працював. Та навіть окремі фрагменти спогадів надзвичайно яскраві і захоплюючі. У спогадах проявляється природна вдача митця – жодного зовнішнього пафосу, жодного самозвеличення, жодних амбіцій.
Тріумфальною аркою Борису Возницькому і його колективу є розгорнута в часі і просторі Національна галерея (замки, палаци, вежі, шедеври старожитності, дух історії і велич культури). Тому в символічному плані – це Собор Бориса Возницького.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.2087 / 4.07MB / SQL:{query_count}