«Розділові наживо» тепер на «Такфлікс»

Фільм-концерт на основі екранізації культового проєкту мистецької агенції «АртПоле» можна легально подивитись онлайн

Учора, 2 квітня, на платформі takflix.com вийшов фільм-концерт «Розділові наживо», в основі якого екранізація однойменного перформансу «роздІловІ» – культового мультидисциплінарного проєкту мистецької агенції «АртПоле». Тепер кінострічку можна легально переглянути за 60 гривень у всіх країнах світу.
Уперше перформанс на основі книги Сергія Жадана «Вогнепальні й ножові», який поєднав поезію, музику та візуалізацію, презентували у грудні 2012 року в Івано-Франківську та Києві. З того часу виступи відбулися на різних локаціях: від Бахмута і Станиці Луганської до Варшави і Вроцлава. На різних етапах до проєкту долучалися відомі музиканти й відеохудожники. Виступ у межах зйомок фільму-концерту «Розділові наживо» збігся із рішенням «роздІлових» припинити існування у вигляді сценічного дійства. Це був останній виступ артистів в Україні у такому складі. Тепер проєкт живе в новій формі – у інтерактивному публічному просторі на сайті rozdilovi.org та в соціальній мережі Instagram.

Автором ідеї та режисером фільму-концерту «Розділові наживо» є Вадим Ільков, оператор фільму «Вулкан» та режисер-постановник фільму «Тато – мамин брат». Для роботи над проєктом він зібрав 11 найкращих операторів України. 11 камер одночасно стежили за останнім виступом «роздІлових», не пропускаючи жодного руху артистів. У підсумку сам фільм став дослідженням творчого процесу, розкриваючи перед глядачами несподівані та захопливі моменти творення мистецтва, можливості бути разом, чути і відчувати одне одного.
Партнерами релізу стали Форум видавців у Львові, «Мистецький арсенал», мистецька агенція «АртПоле», KyivMusicFilms і юридична компанія Axon Partners.
Варто також кількома словами розповісти про «Такфлікс» – онлайн-платформу для легального перегляду українського кіно. Зараз на ній можна подивитися «Вулкан» Романа Бондарчука, «Коли падають дерева» Марисі Нікітюк, «Гуцулку Ксеню» Олени Дем’яненко, «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» Надії Парфан та інші фільми.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7867 / 4.07MB / SQL:{query_count}