250-річчя Бетховена відсвяткують онлайн!

Новий спосіб нашого життя приносить цікаві можливості для кожного! Тепер у багатьох з’явилося більше часу на рідних, на саморозвиток, а улюблені вистави, концерти чи лекції можна переглянути вдома у будь-який зручний час!
Львівська національна філармонія дуже хоче наповнити ці дні чудовою музикою. Музиканти активно проводять репетиції майбутніх подій, які згодом усі зможуть переглянути онлайн.
Однією із таких стане святкування 250-річчя від дня народження Людвіга ван Бетховена. Цій даті мав бути приурочений 39-ий фестиваль «Віртуози», який включав 20 подій та мав тривати впродовж 21-31 травня. Програма фестивалю містила понад 50 симфонічних, фортепіанних та камерно-інструментальних композицій митця, які мали прозвучати у виконанні понад 40 солістів, 4 колективів та 6 диригентів із 11 країн світу!
Проте Львівська національна філармонія підготувала не менш цікаву програму онлайн-подій до 250-річчя композитора, які транслюватимуться на офіційних ресурсах у Facebook та YouTube.
Цій даті буде приурочений онлайн-маратон, який триватиме два дні – 31 травня (розпочнеться о 15 год.) та 1 червня (розпочнеться о 18 год.) у Концертному залі Людкевича.
Його програму цілком складуть твори Бетховена. У виконанні відомих солістів, серед яких Софія Соловій, Юрій Гадзецький, Мирослав Драган, Оксана Рапіта, Данило Саєнко та ще багато інших, прозвучить чимало відомих композицій віденського класика: зокрема, його струнні квартети, фортепіанні сонати, пісні, уривки із опери «Фіделіо» та ораторії «Ісус на Оливковій Горі».
Детальну програму та інформацію про цю подію можна знайти на офіційному сайті Львівської національної філармонії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6688 / 4.06MB / SQL:{query_count}