Хто такий Панас Буйний?

В українському шоу-бізнесі з’явився новий конкурент Дзідзьо та Поляковій

Україна вже скоро почує та побачить свого нового героя – Панаса Буйного, який не на жарт націлився скласти конкуренцію топ зіркам, таким як Дзідзьо і Оля Полякова. Вривається в шоу бізнес цей артист з дебютним вибуховим синглом #Віртуальна_любов.
На карантині все перейшло у тимчасовий застій і під час цього періоду і виникла ідея створення проекту Панас Буйний. Хто ж такий Панас Буйний? Це персонаж з народу, місія якого підняти всім настрій. Колись був дід Панас, який читав казки дітям, а тепер є артист Панас Буйний – пафосний та водночас простий серцеїд з народу, який підніме всім настрій! Амбасадор вусів, який відроджує традиції забутих предків українського шоу бізнесу. Саме тому головна місія артиста – дарувати атмосферу свято, легкість і невимушеність до життя. Вже зовсім скоро Панас Буйний презентує свій перший альбом, а зараз до вашої уваги сингл #Віртуальна_любов
«На карантині все перейшло в онлайн і навіть любов вже є порушенням дистанції. Коли між вами велика відстань, але так хочеться кохання, єдиний вихід –  це #Віртуальна_любов!» –  розповідає Панас Буйний. А послухати новинку можна тут.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6789 / 4.05MB / SQL:{query_count}