А ви дивились «Дівчинку з риб'ячим хвостом»?

В онлайн-кінотеатрі Держкіно доступна для перегляду анімаційна кінострічка «Дівчинка з риб'ячим хвостом» – короткометражна анімаційна 3D-стрічка робота режисера Сергія Мельниченка. Фільм створений студією «Червоний собака» у 2013 році, за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Це історія про подорож у таємничий внутрішній світ людини: одного разу ви можете стати дівчинкою з риб'ячим хвостом і мандрувати в світі своїх емоцій, наче в казці...
Режисер та автор сценарію кінокартини – Сергій Мельниченко, продюсер – Олена Голубєва. Загальний бюджет фільму – 1 млн 584 тис. 600 грн. (100% державної фінансової підтримки).
У 2014 році «Дівчинка з риб’ячим хвостом» отримала Приз глядацьких симпатій Національного конкурсу КМКФ «Молодість», фільм також є призером фестивалю «Відкрита ніч. Дубль 17». Цю кінострічку було відібрано до конкурсної програми престижного Міжнародного анімаційного фестивалю Ottawa International Animation Festival.
«Дівчинка з риб’ячим хвостом» входить до альманахів українських короткометражних фільмів «Калейдоскоп української анімації», P.S. Kyiv Comic Con та «Українська нова хвиля. Romantіque».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.6660 / 4.05MB / SQL:{query_count}