Олександра Коваль у проекті Мар’яни Савки

“12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину”. Зустріч восьма – Книга

У четвер, 8 вересня, на львів’ян чекає дуже особлива зустріч – з Олександрою Коваль, президентом ГО “Форум видавців”. Поетеса, головний редактор “Видавництва Старого Лева” Мар’яна Савка говоритиме з Олександрою Коваль про Книгу як найвищу цінність. Це восьме відкрите інтерв’ю в рамках культурного проекту Мар’яни Савки “12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину”. Зустріч розпочнеться о 18:00 у дворику “Львівської копальні Кави” (пл. Ринок, 10). Вхід вільний.
“З раннього дитинства я не любила робити нічого, окрім як читати книжки. Але я навіть не уявляла, що саме читання може стати роботою і справою життя”, – розповідає пані Олександра, завдяки якій у осінньому Львові раз на рік збираються сотні кращих письменників України та світу. 
Для президента “Форуму Видавців” книга – це робота, покликання, та й, зрештою, саме життя.  І на кожен період є своє чтиво.  “Мене часто питають, що таке хороша книга, ­­– продовжує Олександра Андріївна.  – Гадаю, це книга, яку людина з приємністю читає в якийсь конкретний момент свого життя. Це не тільки різна книга в різних людей, але й для однієї людини — різна книга в різні моменти її життєвих станів”. А напередодні Львівського Форуму Видавців мова піде не лише про хороші та погані книги, а й їхній вплив на наше життя. 
“Проект “12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину” передбачає 12 публічних інтерв’ю з цікавими і впливовими жінками. Проект має кілька завдань. Перше – озвучити важливі та болючі для суспільства теми. Друге – від розмови перейти до реальної допомоги. Цим проектом збираємо кошти на ремонт і облаштування маніпуляційного кабінету у львівському ОХМАТДИТі. У форматі free donation людям, які прийдуть на зустріч, ми запропонуємо “оцінити” розмову. Усі інтерв’ю і додатково написані учасницями проекту есеї про цінності стануть книжкою, яка буде презентована навесні 2017 року”, – повідомила Олена Гутик, менеджер зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ “Видавництва Старого Лева”.
Олександра Коваль  — громадська діячка, президент ГО “Форум видавців”, організатор Національного книжкового “Форуму видавців у Львові”. Автор численних публікацій в ЗМІ, що стосуються українського книжкового ринку, підтримки та розвитку читання. Співзасновник Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів (1995). 2016-го року Олександрі Коваль була присуджена премія імені Василя Стуса.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9012 / 4.09MB / SQL:{query_count}