Допоможіть безхатькам!

Центр обліку та нічного перебування бездомних потребує теплого одягу

Центр обліку та нічного перебування бездомних на вул. Кирилівській, 3а, у зв’язку з негодою, змінив графік роботи. У денний час в центрі діє пункт обігріву, де кожен, хто потребує, може отримати гарячий чай, харчі швидкого приготування та одяг, повідомляє прес-служба Львівської міськради. Як зазначають у Центрі, зараз відчувається брак теплого одягу та взуття, в основному, чоловічого. Усіх небайдужих просять допомогти.
Як уже писала “Пошта”, Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради. Він веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову реєстрацію, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав.
Графік роботи: з понеділка по п’ятницю – з 09.00 до 18.00 години.
Також при Центрі діє Відділення нічного перебування безпритульних громадян, де особи, які звернулись по допомогу, можуть отримати нічліг, санітарно-гігієнічні послуги, першу медичну допомогу тощо.
Відділення нічного перебування працює щоденно з 20.00 до 08.00 години.
Телефон гарячої лінії: 233 10 49. Юридичні консультації: 233 14 79. Е-mail: centrobliku@ukr.net

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6673 / 4.08MB / SQL:{query_count}