Олег Синютка – у трійці кращих голів облдержадміністрацій України

Видання “ДС” склала черговий рейтинг голів обласних державних адміністрацій. Показники підбивають підсумки за три квартали. Очільник Львівщини Олег Синютка  посідає третій рядок загальноукраїнського рейтингу  (60 балів). Серед досягнень – відсутність провалів в роботі: за жодним із 20 критеріїв Львівська область не увійшла ані до трійки, ані навіть в шестірку неблагополучних регіонів.
Рейтинг порівнює показники 23 мирних регіонів (без окупованих АРК і Севастополя і наполовину окупованих Донеччини і Луганщини) за 20 суспільно значимими критеріям. Усі цифри взято із зведень Державної служби статистики України і її територіальних органів, інформує прес-служба ЛОДА.
Серед успіхів Львівщини в січні-вересні відмітили друге місце після Києва по припливу прямих іноземних інвестицій – як в абсолютних цифрах ($93, 2 млн), так і в перерахунку на душу населення. Най­більші інвестиції поступили з Польщі (42, 8 млн доларів) і Нідерландів (28, 8 млн доларів).
Також область пробилася в трійку лідерів позагальній площі прийнятих в експлуатацію квартир на тисячу жителів, в четвірку - по динаміці чисельності штатних працівників (зростання на 1,3% в порівнянні зсічнем-вереснем минулого року), увійшла до п’ятірки регіонів з найнижчим рівнем безробіття населення працездатного віку.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7439 / 4.07MB / SQL:{query_count}