LOT тимчасово не літає до Бидгоща

Рейси планують відновити із початку квітня 2019-го

Польський авіаперевізник LOT тимчасово скасував прямі рейси зі Львова до Бидгоща. Про це інформує польське видання pasazer.com із посиланням на прес-службу авіаперевізника.
“Ми вирішили призупинити польоти на маршруті Бидгощ – Львів з середини січня через високу сезонність перевезень, іншими словами: менше зацікавленості пасажирів у цьому напрямку протягом зими”, – зазначив  спеціаліст зі зв'язків із громадськістю LOT Конрад Майшик.
Рейси планують відновити у літній сезон – із початку квітня й до вересня. Пасажирам, які придбали квитки на кінець січня, запропонують полетіти до Варшави або повернути кошти за квиток.
У системі бронювання на сайті LOT придбати квитки зі Львова до Бидгоща можна лише до 18 січня включно. У прес-службі Львівського аеропорту підтвердили, що з 18 січня рейси зі Львова до Бидгоща й у зворотному напрямку не виконуватимуть до літнього періоду, інформує Твоє місто.  Прямі рейси зі Львова до Бидгоща відкрили влітку 2017 року. Раніше польський авіаперевізник з тієї ж причини тимчасово скасував рейси зі Львова до Ольштина. Відновити їх також планують у квітні.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.4558 / 4.05MB / SQL:{query_count}