“Джерело” скликає друзів”

У Львові 7 квітня у театрі ім. М. Заньковецької до 25-річчя навчально-реабілітаційного центру відбудеться благодійний концерт. Підтримаймо доброчинну ініціативу!

“Джерело” – це навча­льно-реабілітаційний центр для дітей та молоді з особливими потребами, що вже 25 років функціонує у Львові. Сьогодні центр активно розвивається: створює спеціальні проекти, збільшує кількість осередків для навчання молоді, об’єднує сім’ї, у яких є діти з особливими потребами. Тут не просто надають кваліфіковані послуги людям з інвалідністю та їхнім сім’ям й інтегрують у суспільство цих осіб, а й допомагають українцям відкинути радянські упередження щодо людей з особливими потребами.
У “Джерелі” створюють можливості для кращого майбутнього дітей і молоді.
Цінності “Джерела” – це унікальність, любов, гідність, компетентність, відповідальність і просвітництво. Тут цінують неповторність кожної людини, розуміють потребу мати друзів і бути приналежною до спільноти.
Ми не можемо бути байдужими до тих, хто потребує нашої підтримки і маємо бути відкриті до людей з особливими потребами як члени європейського суспільства. “Джерело” соціалізує молодь, а ми ж можемо різними способами у цьому допомагати.

“Джерелу” – 25!

З нагоди 25-річчя навчально-реабілітаційний центр “Джерело” організовує концерт “Джерело” скликає друзів”. Захід, спрямований на підтримку дітей і молоді з особливими потребами, відбудеться 7 квітня, на Благовіщення, о 19.00 у Львівському театрі ім. Марії Заньковецької. Отримані з продажу квитків кошти спрямують на забезпечення потреб “Джерела”.
“Центр “Джерело” – це благодійна установа. Ми маємо багато заходів, під час яких скликаємо друзів або знайомимо людей із нашим центром. Зокрема, цього року проведемо вже сьомий благодійний концерт “Джерело” скликає друзів”, його ще називаємо гала-концертом, адже також святкуватимемо під час нього 25-річчя “Джерела”. Відбудеться концерт у велике свято Благовіщення”, – розповідає Наталія Сіреджук, керівниця відділу соціальних проектів та розвитку навчально-реабілітаційного центру “Джерело”.
Жінка додає, що цього року перед навчально-реабілітаційним центром є мета – виручити 1млн грн зі святкування на розвиток діяльності “Джерела”. “Кошти збираємо, реалізовуючи квитки на концерт, залучаючи спонсорів, приймаючи перерахунки коштів від доброчинців. До збору бажаної суми також долучився благодійний аукціон “Купи зустріч – допоможи Україні”, – зазначає співрозмовниця.
Концерти “Джерела” не є комерційними, натомість вони, зі слів організаторів, дуже атмосферні та сімейні. Люди цікавляться заходами навчально-реабілітаційного центру задовго до того, як у продажу з’являються квитки.
“Ми завжди запрошуємо на такі заходи “джерельні” родини, молодь, усіх, хто хоче стати друзями “Джерела”, аби бути частиною спільноти, де для кожного є місце. Гадаю, важливо приходити на такі заходи з дітьми, щоб вони побачили, як і в яких сім’ях виховуються діти з особливими потребами, що різниці між ними та цими дітьми немає”, – розповідає Наталія Сіреджук.

Концерт приємно вразить!

Гостей цьогорічного концерту “Джерело” скликає друзів” чекає цікава та насичена програма, а головне атмосфера єдності серед усіх учасників дійства. Перед глядачами на сцені виступатимуть як професійні артисти, так і вихованці “Джерела”, а виручені кошти підуть на благодійність.
“Вже другий рік поспіль ведучим концерту буде наш вихованець Віктор Мануйлов, який має певні особливості розвитку. Разом з ним концерт вестиме професійна ведуча Мар’яна Романяк. З режисурою концерту нам допомагає Дмитро Кацал. Під час цьогорічного концерту на сцену вийдуть Соломія Чубай з гуртом “Джалапіта”, квартет Leon Voci, гурт “ДикоBrass”, оркестр Львівської національної філармонії та хорова капела “Дударик”. Останній номер концерту – це виступ наших вихованців. Вони професійно підготували та записали кавер-версію на пісню “Надія є”, – розповідає Наталія Сіреджук.
Співрозмовниця зазначає, що навіть не маючи можливості відвідати захід, кожен охочий може придбати квиток на концерт “Джерело” скликає друзів”, щоб долучитись до благодійності. Тоді на таке придбане місце запрошують дітей з інтернатів. Також підтримати “Джерело” можна, перерахувавши кошти за реквізитами, що є на сайті навчально-реабілітаційного центру.
Квитки на концерт “Джерело” скликає друзів” можна буде придбати в центрі “Джерело” або на сайті https://lviv.karabas.com.

Благодійний аукціон для розвитку “Джерела”

У березні розпочався ІІІ аукціон “Купи зустріч – допоможи Україні”. На аукціоні можна придбати різного формату зустрічі з цікавими та відомими українцями, а також запропонувати зустріч із собою. Зібрані на цьогорічному аукціоні кошти підуть на потреби навчально-реабілітаційного центру “Джерело”. Мета організаторів – зібрати 300 тис. грн. Торги триватимуть з 05.03.2019 року до 26.03.2019 року на сторінці аукціону у Facebook.
“Підтримати “Джерело” можна, взявши участь в ІІІ-ому благодійному аукціоні, що зараз волонтерськими зусиллями проводиться у Фейсбуці. Попередні два таких аукціони збирали гроші для потреб армії. На аукціоні вже зараз є багато цікавих лотів, які варто придбати, а також можна й самому стати лотом до 19 березня, – розповідає Наталія Сіреджук. – Люди, що стали лотами, пропонують цікаві атракції: хтось запрошує на екскурсію в Париж, хтось на концерт у Праги, хтось на пробіжку тощо. Деякі спеціалісти навіть пропонують на аукціоні зустріч у форматі професійної консультації. Дизайнери, туроператори, музиканти, лікарі – дуже багато людей найрізноманітніших професій долучилися до ІІІ благодійного аукціону”.
Співрозмовниця додає, що під кожним фото-лотом аукціону вказано стартову ціну і можливий мінімальний крок для торгів. Зазвичай початкова ціна становить 200-500 грн. У кінці березня організатори оголосять результати аукціону та розпочнуться зустрічі, які придбають небайдужі українці.

Розширення центру дуже потрібне

“Джерело” засновували як благодійну установу, перші кілька років працювали лише за благодійні кошти. Впродовж останніх десяти років ми налагодили зв’язки з Львівською міськрадою і цього року 65% нашого бюджету – це кошти, що для “Джерела” виділила міська рада. Іншу частину грошей для щоденної діяльності ми збираємо самі. Зараз ще необхідно 7 мільйонів гривень, щоб понад 200 дітей і молодих людей відвідували щоденні заняття”, – розповідає Наталія Сіреджук.
Жінка зазначає, що також вже починають втілювати в життя амбітні плани щодо розширення навчально-реабілітаційного центру. Зі слів співрозмовниці, сьогодні усі приміщення центру наповнені на 100%, проте у Львові багато дітей і молоді ще не соціалізовані, а їхнє життя обмежується лише стінами домівки. Тому зараз разом з міським управлінням соціального захисту “Джерело” відкриває невеличкі осередки для молоді у мікрорайонах міста.
“У цьому є велика потреба, адже до нас приїжджають люди з усього Львова, а добирання через ціле місто – це непросто. Набагато доступніше та простіше буде добиратися в осередки, що розташовуватимуться неподалік місця проживання наших вихованців. Вже у цьому році відкриємо три таких міні-осередки, в яких кожного дня 10-15 молодих людей зможуть відвідувати заняття”, – інформує керівник відділу соціальних проектів та розвитку навчально-реабілітаційного центру “Джерело”.
Співрозмовниця запевняє: зараз важливим є питання розширення послуг для дітей і молоді з особливими потребами молодшого віку, адже згадані вище осередки призначені лише для молодих людей віком від 18 років. “Для молодших діток у нас є лише 126 місць, а це катастрофічно мало для Львова. Крок за кроком будемо розвиватися та розширюватися і в цьому напрямку”, – резюмує Наталія Сіреджук.

Навчально-реабілітаційний центр “Джерело”
приймальня: (032) 227-36-01;
реєстратура: (032) 227-36-00;
адреса: проспект Червоної Калини, 86-a;
веб-сайт: http://www.dzherelocentre.org.ua.

Банківські реквізити навчально-реабілітаційного центру “Джерело” в Україні:
р/р 2600153682 у ПАТ “Райффайзен Банк Аваль” Київ;
МФО 380805;
ЗКПО 25561596;
Перерахунок здійснювати із приміткою “благодійна пожертва”.
EURO:  
BENEFICIARY: Name: Dzherelo Children Rehabilitation Centre;
Adress: pr.Chervonoyi Kalyny, 86a, 79049, Lviv, Ukraine;
Account number: 26002220529;
BANK OF BENEFICIARY: Raiffeisen Bank Aval JSC (Raiffeisen Bank Aval Public Joint Stock Company);
Kyiv, Ukraine. S.W.I.F.T.: AVAL UA UK.Катерина Кіт-Садова, мистецтвознавець, дружина міського голови Львова:
– Дуже люблю “Джерело”, адже це чудова ініціатива, над якою наполегливо працює багато хороших людей. Вважаю, що дуже правильно гуртувати доброзичливих осіб навколо доброчинності на волонтерських засадах. Такі ініціативи – це якісний показник духовної зрілості нашого суспільства. Напередодні концерту “Джерело” скликає друзів” вже втретє організовують оригінальний аукціон, на якому кожен може придбати зустріч із цікавою чи відомою людиною. До аукціону, кошти з якого підуть на розвиток навчально-реабілітаційного центру “Джерело”, можуть долучатися не лише львів’яни. Також можна придбати прогулянку, подорож чи консультацію з людьми із різних міст України. Зустріч зі мною можна придбати на Фейсбук-сторінці аукціону. Гадаю, маємо розуміти, що ким би ми не були та з якими потребами, не можемо робити різниці між людьми, а маємо любити один одного і допомагати іншим за першої нагоди. Запрошую усіх охочих долучатися до допомоги “Джерелу”. Та навіть не беручи участі у цьому заході та аукціоні не варто забувати, що руку допомоги можна простягнути завжди і всім, хто цього потребує.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.8222 / 4.2MB / SQL:{query_count}