Львівщина туристична: маршрути для активного відпочинку

Напрацювали понад 40 маршрутів для пішохідного туризму та п’ять веломаршрутів

Цього тижня відбувся хакатон з напрацювання ідей маршрутів для активного туризму Львівщини. На робочій зустрічі зібралось експертне середовище гірських провідників, представників туристичних клубів та активних мандрівників. Учасники хакатону працювали в групах, обговорювали варіанти туристичних пропозицій, що можуть зацікавити мандрівників різних категорій, віку та різних вподобань, які стануть популярними серед відвідувачів.
Під час зустрічі учасники заходу визначили основні вимоги для відпочинку туристів та цікаві туристичні об’єкти для відвідування. Загалом напрацювали понад сорок маршрутів для пішохідного туризму, зокрема для осіб з інвалідністю, та п’ять веломаршрутів.
Зустріч мала на меті зібрати цікаві ідеї та пропозиції для формування маршрутів активних мандрів, які згодом увійдуть в інформаційні путівники та туристичні карти, інформує прес-служба Львівської ОДА.
Модератором заходу стала співзасновник туроператора Karpaty Travel Ганна Сидоренко. Ініціатором заходу є управління туризму та курортів Львівської ОДА.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1575 / 4.35MB / SQL:{query_count}