“Ні” шкільному терору!

Стартував безкоштовний онлайн-курс із протидії булінгу. Пройти його може кожен охочий: він абсолютно відкритий та цілодобово доступний

Що стає причиною булінгу в закладах освіти? Як виявити, запобігти і протидіяти цькуванню? Як правильно вирішувати конфлікти між учнями? Відповіді на ці та інші питання містяться у безкоштовному онлайн-курсі “Протидія та запобігання булінгу (цькуванню) в закладах освіти” (https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MON+AB101+2019_T2/about), який розпочався цього тижня. Він був створений за ініціативи Міністерства освіти і науки України.
“Робота над онлайн-курсом із протидії булінгу розпочалася ще торік. Ми розуміли, що для України це досить гостре питання і що нам треба створити інструмент, яким могли б користуватися учителі, освітні управлінці, батьки для вирішення проблем цькування у закладах освіти. Водночас в Україні є багато авторів, які мають напрацювання на цю тему. Тож ми поставили собі за мету зібрати ці матеріали в одному курсі, який містив би чіткі інструкції, наприклад, що робити, коли ви стаєте свідком цькування, як надавати правильну підтримку учасникам конфлікту тощо”, – розповіла очільниця директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН Валентина Хіврич.
І додала, що, окрім матеріалів українських авторів, врахували напрацювання закордонних колег, зокрема зі США.
Курс орієнтований на учасників освітнього процесу, але пройти його може кожен охочий: він абсолютно відкритий та доступний цілодобово. Навчання триває 80 годин – 50 годин теорії та 30 практики, проходити його можна за будь-яким зручним графіком. У разі успішного закінчення курсу учасники отримають відповідні сертифікати.
Слухачам пропонують пройти п’ять модулів:
* Булінг (цькування) як явище, його форми та учасники.
* Організація протидії та запобігання булінгу (цькуванню) в закладі освіти.
* Діагностика булінгу (цькування) в закладі освіти.
* Протидія булінгу (цькуванню).
* Профілактика та запобігання булінгу (цькування) в закладах освіти.
Онлайн-курс створений за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та українського громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7387 / 4.08MB / SQL:{query_count}