Вийди назустріч!

Шевченківський гай запрошує львів’ян та гостей міста на благодійний фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”

Уже стало доброю традицією, що на Провідну неділю львів’яни і гості міста збираються в Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького на щорічний благодійний фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”. Цього разу це особливе дійство відбудеться в рамках святкування Дня міста. Уже в одинадцятий раз фестиваль організовує БО “Фундація духовного відродження” Львівської архиєпархії УГКЦ. Гасло цьогорічного фестивалю – “Вийди назустріч…”. 
“Ключовими в цьому гаслі є три крапки – тобто “вийди назустріч”, але ця зустріч має бути різною… Наш фестиваль цього року має на меті показати важливість зустрічі в нашому житті. Наш фестиваль – це місце зустрічі”, – зазначив директор фундації диякон Ігор Колбасюк. З його слів, на цьому фестивалі зустрічаються різні люди, але особливий акцент робиться на святі для родини, аби разом святкувати Воскресіння. Саме “вихід назустріч” одне одному особливо актуальний у наш непростий час.
Розпочнеться фестиваль з урочистої Архиєрейської літургії, яку очолить владика Володимир Груца. Вже не вперше у ній повною мірою зможуть взяти участь нечуючі люди, адже для них буде переклад жестовою мовою. А після літургії розпочнеться концерт та інші заходи.  Вже підтвердили свою участь у фестивалі: відома львівська співачка Соломія Чубай з гуртом “Джалапіта”, гурт “Дико Brass”, гурт Popry vse, ХАС, а всі охочі заведуть “Кривого танцю” із Софією Фединою. Також українські пісні та гаївки виконуватимуть Зіновій Гучок і Степан Гіга, які вже є традиційними учасниками фестивалю. Однак організатори запевняють, що це ще далеко не повний список, і на гостей свята очікує чимало сюрпризів!
Окрім того, діятимуть до 15 різнопланових майданчиків, де будуть численні майстер-класи для дітей та дорослих. Всі охочі зможуть навчитися розписувати пряники, створювати віночки з лози, малювати писанки, робити ляльки-мотанки тощо. Серед спікерів інтелектуального майданчика буде засновник Духовно-психологічної порадні отець Тихон Кульбака та керівник програми “Етика-політика-економіка” в УКУ Юрій Підлісний. Всі охочі зможуть долучитися до молитви TAIZE. Діятиме дитячий майданчик із забавами та аніматорами. Новацією на фестивалі стане великодній пробіг, який додасть спортивного драйву. Традиційно буде проведена благодійна лотерея.
Як розповів диякон Ігор Колбасюк, цьогорічний фестиваль має чотири благодійні цілі: підтримати хірургічне відділення Шпиталю Шептицького, яке через брак фінансування та відсутність сучасного обладнання припинило діяльність у 2013 році; допомогти проекту “Почуй мене”, який є одним зі способів соціального служіння Церкви для нечуючих; розвиток освітнього “Центру Дзеровича” та сприяння в праці Церкви з молоддю.
Організатори запрошують львів’ян долучитися до проведення фестивалю як волонтери. Охочі можуть звернутися до організаторів, заповнити форму та чекати дзвінка від координатора. Вимоги: бажання долучитися та активна підтримка українських традицій, вік – від 18 років.
Аби не стояти в чергах до кас при вході на фестиваль, організатори радять завчасу подбати про квитки. Їх можна замовити за тел. 067 67 90 207 (Орися) або купити в точці продажу: БО “Фундація духовного відродження” ЛА УГКЦ (пл. Святого Юрія, 5). Вартість квитка така ж, як і для входу в Шевченківський гай, – 40 грн (для дітей до 7 років вхід безкоштовний).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.3073 / 4.09MB / SQL:{query_count}