Форум “Жінка нової генерації”: про що говоритимуть

Захід організовує Львівська торгово-промислова палата спільно з Спілкою жінок Львівщини

У п’ятницю, 19 квітня, у Львівській Торгово-промисловій палаті відбудеться  форум “Жінка нової генерації”. Захід організовує і проводить Львівська торгово-промислова палата спільно з Спілкою жінок Львівщини.
 
 Наталія Карпенчук-Конопацька
“Цей весняний захід об’єднає велику кількість жінок із різних галузей, які своєю щоденною працею роблять наше місто кращим. Окрім жінок-підприємців на захід запрошені відомі мисткині, лікарі, жінки, які працюють на державній службі. Усі вони роблять свій внесок у розвиток України. Певна: лише власним прикладом та за допомогою однодумців ми зможемо зробити більше”, – зазначає Наталія Карпенчук-Конопацька, начальник управління міжнародних економічних зв’язків Львівської торгово-промислової палати, голова Комітету з питань розвитку жіночого підприємництва.
“У Львові вже вдруге проходитиме захід, який об’єднує суспільно-активних жінок, жінок, які впроваджують свої ініціативи в окремих сферах життєдіяльності, з різних інституцій: органів державної влади, приватних структур, громадськості. Окремою ланкою цьогорічного заходу є соціальне підприємництво, соціальні послуги,
 
 Дана Мехедова
заради збереження миру, безпеки та налагодження правових відносин, в незалежності від гендерної орієнтації, соціального чи фізичного статусу людини. Пріоритетною складовою є збереження родинних цінностей”, – розповідає Дана Мехедова, голова правління ГО “Спілка жінок Львівщини”.
Як зазначають організатори форуму, цьогорічна концепція заходу передбачає об’єднання та обмін практичними програмами, які реалізовуються за останні роки в окремих регіонах Львівської області, згідно стратегії міжвідомчої взаємодії з питань сімейної політики, освіти, медицини, що формують цілісне  представлення нашого регіону у межах держави, а також на тлі міжнародної  зовнішньої політики щодо локальної співпраці.
До слова, у списку гостей форуму – голова Спілки жінок України Леокадія Герасименко, акторка Наталія Сумська, Місіс Україна Всесвіт 2015 Ірина Зайцева.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6560 / 4.08MB / SQL:{query_count}