Сучасні медзаклади в селах

На Львівщині триває будівництво 43 амбулаторій загальної практики сімейної медицини

В області триває будівництво 43 амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Зокрема, в Перемишлянському районі будівельні роботи виконані на 95%. “Не косметичні ремонти в морально застарілих приміщеннях, а будівництво нових сучасних сільських амбулаторій. Перша у Перемишлянському районі готова до відкриття”, – зазначив очільник Львівщини Олег Синютка.
Амбулаторії загальної практики сімейної медицини – це ультрасучасні заклади, які будують за уніфікованими проектами. Будівництво сільських амбулаторій відбувається таким чином, щоб охопити всю територію Львівської області. Відтак кожен мешканець зможе отримати необхідну медичну допомогу.
Будівництво нових та реконструкція сільських амбулаторій є ініціативою Президента України Петра Порошенка.
Нагадаємо, що 28 березня під час Медичного форуму сімейним лікарям нових сільських лікарських амбулаторій передали в експлуатацію 43 автомобілі Renault Duster. Вони є повноприводними з підвищеною прохідністю, що забезпечить можливість доїзду медиків до найвіддаленіших населених пунктів.
Львівській області виділили 377 млн грн на реалізацію заходів у рамках програми Президента України “Підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській медицині”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.7766 / 4.07MB / SQL:{query_count}