Масштабна і цікава подія осені-2019

5 – 7 вересня у Львові відбудеться форум гостинності HoReCaSHOW Lviv

У Львівській ОДА відбулась організаційна зустріч щодо проведення форуму гостинності HoReCaSHOW Lviv. Найбільша професійна подія гостинності в Україні, яка охоплює усі ключові напрямки розвитку готельно-ресторанного бізнесу: ресторани, бари, кафе, street food, всі типи готелів і хостелів, кейтеринг, маркетинг та надає можливість учасникам налагодити контакти з представниками своєї цільової аудиторії, відбудеться 5 – 7 вересня. Учасники зустрічі обговорили питання співпраці аграріїв з рестораторами та готельєрами, обговорили туристичний розвиток Львівщини та організацію форуму, інформує прес-служба Львівської ОДА.
Серед майданчиків цьогорічного форуму Exhibition Arena – класична виставкова арена, учасниками якої є провідні світові виробники високотехнологічного обладнання, текстилю, сировини, передових технологій і устаткування, нетворкінг-зони. Також тут заплановані майстер-класи та чемпіонати, командні змагання серед професійних кухарів з усіх регіонів України Ukrainian Rational Chefs Challenge 2019, відкритий Чемпіонат України з піци Pizza Fest, майданчик майстер-класів від провідних українських кухарів Show Kitchen, платформа майстер-класів від провідних кондитерів Sweet Show.
Новинкою 2019-го стане робота спеціалізованого майданчика у сфері ефективних бізнес-рішень Business Arena, де учасникам розкажуть, як правильно розпочати, перезавантажити чи налаштувати вже наявний бізнес. Також серед заходів – серія повноцінних практикумів від рестораторів, готельєрів та людей, які створили успішні бізнеси HoReCa Inside, майстер-класи від відомих і визнаних шефів з усього світу TOP Chef Arena, актуальні кейси з управління і розвитку бізнесу, за допомогою роботи з персоналом, маркетингу і PR HR&Marketing Arena, лекції і майстер класи від найкращих бартендерів України і світу Bar Show. Також для рестораторів та готельєрів діятимуть зали Rest Arena і Hotel Arena.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2499 / 4.07MB / SQL:{query_count}