12 стає 32, а 13 – 33

З 1 липня міські тролейбуси змінять нумерацію

У Львові з 1 липня відбудуться зміни у нумерації маршрутів міських тролейбусів. “Зміни буде впроваджено з метою зменшення кількості дублювання номерів маршрутів різних видів транспортних засобів, а також запровадження єдиної системи нумерації громадського транспорту”, –  інформує прес-служба мерії. 
“Вигода від такого впровадження в тому, що на час ремонтів тролейбусний чи трамвайний маршрут можна замінити автобусом. Тобто на цей маршрут виїздить автобус з номером трамвайного чи тролейбусного маршруту і пасажир не відчуває незручності”, – розповів керівник відділу розвитку ЛКП “Львівелектротранс” Ігор Могила.
Станом на сьогодні у місті існують різні маршрути трамваїв, тролейбусів та автобусів, які мають однаковий номер. Дуже часто трамваї, тролейбуси та автобуси з однаковим номером перетинаються на деяких ділянках та проходять через одну і ту ж зупинку.
Для зміни номерів тролейбусних маршрутів сформовано новий номер маршруту шляхом додавання числа 20 до наявного номера, а номер маршруту 24 залишиться без змін.
Як додають у мерії, впровадження зміни нумерації маршрутів усього громадського транспорту буде реалізовано у два етапи:
– зміна номерів тролейбусних маршрутів (при цьому новий номер повинен сформуватись шляхом додавання числа 20 до вже наявного номера. При цьому номер маршруту 24 залишити без змін. В результаті буде отримано тролейбусні маршрути № 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33);
– зміна номерів автобусних маршрутів (під час проведення чергового конкурсу на вибір перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування, поточного коригування старих та введення нових маршрутів).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.5416 / 4.07MB / SQL:{query_count}