“Львівська система дослідників” в дії

62 львівських дослідники отримуватимуть стипендії від міста в розмірі 6-10 тисяч гривень

Програма “Львівська система дослідників” в дії – Львівська міська рада дала старт новій програмі, спрямованій на розвиток науково-технічного потенціалу міста. У межах ініціативи визначено 62 найуспішніших та найталановитіших дослідників міста у різних сферах. Щомісяця протягом року вони отримуватимуть стипендії у розмірі 6 та 10 тис. грн відповідно до рейтингу. Найбільше переможців представлено ЛНУ ім. І. Франка, НУ “Львівська політехніка” та Інститут фізики конденсованих систем НАН України. З бюджету міста на реалізацію цієї програми цього року передбачено 6 млн грн, інформує прес-служба мерії. 
“Вже кінцево визначено перелік науковців, які отримають від міста стипендії. Частина науковців вже отримала першу суму коштів. Надалі працюємо разом, плануємо спільні івенти, презентації тощо”, – каже Назар Трохимчук, керівник проекту “Львівська система дослідників”.
“Львівська система дослідників” створена Львівською міською радою у межах розширення програми “Львів науковий” і передбачає незалежну оцінку професійної діяльності дослідників міста за принципом “research excellence”, об’єднання як молодих перспективних, так і успішних досвідчених дослідників, надання таким дослідникам стипендії відносно їхнього професійного рівня і перспектив, а також залучення цих дослідників до стратегічного розвитку міста. З бюджету міста на реалізацію цієї програми цього року передбачено 6 млн грн.
На участь в Програмі було подано 176 заявок від науковців з 26 установ.
Отож переможцями стали 62 найуспішніших та найталановитіших дослідників міста Львова у різних сферах. Щомісяця протягом року вони отримуватимуть стипендії: 6 та 10 тис. грн відповідно до рейтингу. Найбільше переможців представлено ЛНУ ім. І. Франка, НУ “Львівська політехніка” та Інститут фізики конденсованих систем НАН України.
“Це дуже круто, що Львів став першим містом, де реалізовується така програма. Наука – запорука розвитку міста та країни. Якісна підтримка науковців з боку влади – це завжди був пріоритет Львова. Сподіваємось, стане також пріоритетом державної політики”, – зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.0219 / 4.08MB / SQL:{query_count}