“Срібло” виграв львів’янин

Студент Львівської політехніки Олександр Петровський нещодавно посів друге місце на Всеукраїнській інтернет-олімпіаді

Ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало та Олександр Петровський, фото: lp.edu.ua
Львівська політехніка й далі у шістці найкращих українських вишів у рейтингу The QS World University Rankings 2020. Висока затребуваність її випускників на ринку праці в Україні і за кордоном відображає, з одного боку, високу якість фундаментальної підготовки студентів, постійне впровадження інноваційних технологій в освітній процес і наукові дослідження, з другого боку, тісну взаємодію з відповідними секторами економіки і суспільства. У Національному університеті “Львівська політехніка” навчаються одні з найкращих студентів України. Особливо затребуваними є ІТ-фахівці, робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, нафтогазові інженери, до речі, ця спеціальність знов повертається до Політехніки із 2019 року. Вступники з високим балом не лише підтримують свій рівень, а й демонструють подальше вдосконалення навичок та прагнення до нових здобутків.
Студент першого курсу Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки, 200-бальник ЗНО 2018 року з математики Олександр Петровський нещодавно посів друге місце на Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови та математики. “Завдання були різні. Більшість не вимагала ніяких особливих знань (окрім, звісно, мови, оскільки усі завдання були сформульовані англійською), але на розв’язання деяких довелося витратити дуже багато часу. Найскладнішим вважаю останнє завдання – написати доповідь у ролі лектора університету, використовуючи інформацію з наданих джерел. Але дякуючи підготовці, яку ми отримали на заняттях з англійської мови за професійним спрямуванням (готувала Олександра Петровського до олімпіади доцент кафедри іноземних мов Вероніка Дмитрук. – “Львівська Пошта”), мені вдалося зрозуміло донести свою думку. Наш викладач знає, в якому напрямку та як розвивається ІТ-сфера, знає сучасні тенденції, знаходить із нами спільну “технічну” мову, оскільки є кандидатом технічних наук та бере активну участь у покращенні освітньої програми”, – розповів Олександр Петровський.
Зрештою, призове місце для нього не випадкове, адже вчиться він на відмінно. “У нас дуже обдаровані викладачі й гарні лабораторії. У квітні цього року кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки була повністю оснащена новим комп’ютерним обладнанням. Перший рік навчання дуже змінив мене, – каже Олександр Петровський. – Мої думки, погляд на себе, на своє місце в житті. Я опанував цікаві дисципліни, навчився багатьом неймовірно корисним речам. Незмінним залишилося лише розуміння того, що треба ще багато вчитися, оскільки конкуренція в моїй галузі надзвичайна і щоб досягти успіху, треба володіти, крім основних навичок, знаннями у всіх дотичних галузях, а must-have для програміста – це знання англійської мови. Також хотів би подякувати родині, а особливо мамі і друзям, які завжди мене підтримують”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6811 / 4.09MB / SQL:{query_count}