Цього року на Львівщині 226 дітям знайшли родину

Також було створено три прийомні сім’ї, в які влаштували чотири дитини

Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі ЛОДА. “28 дітей було усиновлено, 184 дитини влаштували під опіку. Також у 2019 році створили три прийомні сім’ї, в які влаштували чотири дитини, а також 10 діток було довлаштовано у наявні дитячі будинки сімейного типу”, – розповів начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис. За його словами, з початку року статус дитини, позбавленої батьківського піклування, та дитини-сироти надали 207 дітям.
На обліку дітей, які можуть бути усиновлені, перебуває 473 дитини, із них 350 влаштовані у сімейні форми виховання. На обліку громадян, які хочуть усиновити дитину, перебуває 106 кандидатів. Тож на первинному обліку дітей-сиріт, а також дітей, позбавлених батьківського піклування, в службах у справах дітей області перебуває 2229 дітей.
Володимир Лис також нагадав, що в області функціонує 34 дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ), в яких виховують 232 дитини та 91 прийомна сім’я, де проживає 147 дітей. “Також в області функціонує дві патронатні сім’ї, куди влаштовані три дитини. Це одна сім’я у Львові та у Яворівському районі. Також скоро плануємо створення патронатної сім’ї у Золочеві. Дитина, яка в регіоні потрапляє у складні життєві обставини, може перебувати у такій сім’ї до розв’язання цих питань”, – додав Володимир Лис.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6590 / 4.07MB / SQL:{query_count}