Зі Львова на передову

Ремонтники передали у війська чергову партію відремонтованої та модернізованої техніки

“Десять відремонтованих і модернізованих танків Т-64, Т-72, БРЕМ-1 – броньована евакуаційна машина та ГПМ-54 – так званий пожежний танк – незабаром надійдуть у війська з ДП “Львівський бронетанковий завод”, – заявив у ефірі “Армія ФМ” військовий журналіст Анатолій Стельмах.
Як запевняє керівництво Львівського бронетанкового заводу, такі відправки відбуваються кожного кварталу. “Нерідко з передової техніку доставляють зовсім розбитою ворожими кулями та снарядами зі слідами крові поранених – на перший погляд зовсім не придатну до застосування. Проте львівські майстри свою справу знають добре”, – зазначив Анатолій Стельмах.
За його словами, зазвичай залежно від ушкоджень і поломок, на ремонт і апгрейд танку йде декілька місяців і близько 10 млн грн. “Цікаво, що під час ремонту нерідко залучають і екіпажі танків, які в майбутньому виконуватимуть бойові завдання саме на цій машині. Тож танкісти самі можуть вказати на певні недоліки або надати конструктивні пропозиції, проконтролювати процес ремонту.  Львівське підприємство доволі відоме й за межами країни, адже виконує ремонт і постачання техніки у багатьох країнах світу. Укладені договори заводу і з Міністерством оборони. На цей час вже реалізовано майже 50% від річного замовлення оборонного відомства”, – розповів Анатолій Стельмах.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9521 / 4.06MB / SQL:{query_count}