Таню, усміхайся, малюй, живи!

Друзі волонтерки та художниці Тетяни Думан, в якої виявили гліосаркому, організовують благодійні концерт і аукціон для порятунку її життя. Містян закликають долучитися до допомоги

Творче подружжя Скопів знане в Україні і далеко за її межами завдяки своєму мистецтву, громадянській позиції і волонтерській діяльності. За роки російсько-української війни завдяки своїм картинам та іконам Тетяна Думан спільно з чоловіком – відомим художником-іконописцем Левком Скопом  акумулювали для українського війська понад три мільйони гривень. А тепер допомоги потребують самі… 
Наприкінці липня Тетяна захворіла. Обстеження показало пухлину мозку. У Львові їй зробили операцію. Подальші аналізи підтвердили, що це гліосаркома. Лікування Тетяни Думан потребує значних коштів – 35 тисяч доларів. Зараз Таня разом з рідною сестрою Василиною Думан перебуває у Польщі на лікуванні. Їй вже зробила першу хіміотерапію. 
У Львові 16 вересня у Палаці культури залізничників «РОКС» (вул. Федьковича, 54) о 19.00 відбудеться благодійний концерт задля порятунку життя художниці та волонтерки. 
«Таня Думан і Левко Скоп з 2014-го допомагали таким як я бійцям. Вони допомоги нам, військовим, впродовж всіх цих років. Дякуємо щиро їм за це! Українці, коли приходить біда, – збираються докупи. Будемо підтримувати нашого побратима Левка Скопа. Я прошу всіх людей відгукнутися і допомогти цій українській родині – вони потребують нашої підтримки», – каже Олександр Рожко, боєць та учасник проєкту #ПісніВійни.
Організатори звертаються до небайдужих допомогти Тетяні, зокрема один із способів – придбати запрошення-подяку на чудовий концерт. Таких квитків ще залишилося кілька десятків – тож поспішіть придбати. 
У благодійному концерті візьмуть участь переможці телепроєкту «Голос країни» Оксана Муха і Павло Табаков, Віктор Винник із групи «Мері», вокальна формація «Піккардійська терція» і українські воїни – учасники соціально-мистецького проєкту #ПісніВійни Олександр Рожко, Зиновій Медюх і Максим Перев’язко, а також ТанцТеатр «Життя». 
Ведучі вечора – Ярина Капітан та Роман Федоришин. У рамках концерту відбудеться благочинний аукціон: усі виручені кошти також будуть спрямовані на лікування Тетяни Думан.
*
Запрошення-подяки на благодійний концерт «Усміхайся, малюй, живи!» можна замовити і придбати за телефоном: +38 068 420 88 74. 
*
Також усі небайдужі можуть перерахувати пожертву на картку ПраватБанку: 5168745322182384 (одержувач платежу – Думан Василина Михайлівна, рідна сестра Тетяни).

Тетяна Думан-Скоп народилася 8 листопада 1981 р. у містечку Миколаїв, що на Львівщині, у селянсько-вчительській родині. Талант до малювання у дівчині розкрила мама ще у молодших класах: тоді Таня намалювала для школи виделку і зробила це настільки майстерно і натуралістично, ніби це була робота вмілого художника. З того часу майбутня художниця всерйоз захопилася малюванням. Щоправда, спершу думала, що стане дизайнеркою одягу, але Господь закерував інакше: у 2005-ому вступила до Львівської академії мистецтв, де отримала диплом магістра сакрального мистецтва.
фото: роботи Тані Думан
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.3355 / 4.1MB / SQL:{query_count}