Доброчинний вечір на Андрія

Найстаріша книгозбірня України збирає кошти на оцифрування фондів

13 грудня в приміщенні Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка, що на вул. Драгоманова, 5, відбудеться масштабне стилізоване дійство – Доброчинний вечір на Андрія. Цей захід об’єднає інтелектуальну та ділову еліту заради спільної мети – зібрати кошти на оцифрування фондів книгозбірні. Впродовж багатьох століть меценати вносили свою лепту, щоб зберігати самобутність бібліотеки і розвивати її. Тепер сучасність ставить нове конкретне завдання – створення потужної цифрової бібліотеки, яка значно розширить доступ до старовинних видань для широкого кола користувачів.
 Саме у Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка зберігається художня й інтелектуальна спадщина світового рівня, наприклад, унікальні стародруки п’яти видань творів Франческа Петрарки XVI століття. Але це далеко не єдині старовинні збірки, які є в книгозбірні. Фонди бібліотеки налічують близько 120 тисяч рідкісних рукописів, стародруків, карт, рідкісних книг, нотних партитур, креслень, фотографій тощо.
Цифрова бібліотека дасть змогу безкоштовно та у багатомовному форматі удоступнити багатство книгозбірні: рукописи, стародруки, карти, рідкісні книги, нотні партитури, звукозаписи, фільми, фотографії, креслення тощо.
Окрім нагоди продовжити традиції меценатства, Доброчинний вечір на Андрія –  це також стилізоване дійство, на якому будуть відтворені давні українські обряди та звичаї. Пісні, танці, поговірки, традиційні смаколики, усе для того, щоби учасники відчули магію благодійності. Святковий дрес-код – вишиванка.
Творіть добро і пам’ятайте, що меценати живуть вічно у безсмертній справі, в яку вони вкладають душу!
Придбати квитки та стати учасником стилізованого дійства, на якому будуть відтворені давні українські обряди та звичаї можна за посиланням
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6678 / 4.06MB / SQL:{query_count}