«Запрошую львів’ян підтримати нас!»

Розділяйте органічні відходи та здавайте їх на безкоштовне компостування: де це зробити у Львові

Вже більше тижня у Львові, на вул. Пластова, 13, функціонує пункт прийому харчових та садових відходів. Він є пілотною версією станції компостування, яку планують відкрити вже навесні цього року. Святослав Євтушенко, директор ЛКП «Зелене місто», наголошує, що така ініціатива давно була потрібна місту, адже кількість органічних відходів у складі побутових надзвичайно велика – близько 45-50%, а Україна серед лідерів у Європі за кількістю сміттєзвалищ, які наполовину заповнені органічними продуктами. Дьогтю ситуації додає ще й те, що ми захоронюємо ці відходи на полігонах, а не переробляємо їх, як інші цивілізовані країни.
«Львівська Пошта» поспілкувалась із директором ЛКП «Зелене місто», щоб з’ясувати, які плани розвитку цієї ініціативи у нашому місті, чи активно підтримують її львів’яни сьогодні та що саме можна здавати на переробку.
«Компостування – не інновація, а споконвічна технологія переробки відходів. Однозначно, що харчові та садові відходи потрібно переробляти, зокрема компостувати. Тим паче, що це найпростіший та найдешевший спосіб», – каже Святослав Євтушенко. 
Сьогодні у Львові є лише поодинокі активісти, які створюють індивідуальні компостні пункти. Переважно це львів’яни, які мають змогу це робити, оскільки живуть у приватних будинках, а на прибудинковій території створюють компостні ями. Втім, співрозмовник переконаний, що коли у місті з’являться спеціальні контейнери для збору садових чи харчових відходів, ситуація зміниться на краще.
«Пункт прийому, який діє на Пластовій, фактично є першим етапом запуску основної станції. Нині тестуємо обладнання, яке ми закупили. Для цього приймаємо відходи від активних львів’ян. Крім того, кожен із наших працівників сортує сміття. А ще співпрацюємо з кількома підприємствами, забираємо відходи від них. Все для того, щоб випробувати різні рецептури компостування та обирати оптимальну, адже їх є досить багато», – зазначає директор ЛКП «Зелений Львів».
Згодом у місті планують встановлювати окремі контейнери для збору харчових та садових відходів. Їх будуть вивозити окремими машинами до компостувального майданчика. Із яких етапів складатиметься компостування? Все починається з герметичних компост-контейнерів, куди поміщають відходи. Ці контейнери підключені до системи, завдяки якій інформація про те, що відбувається всередині висвітлюватиметься на сайті. Це потрібно, щоб контролювати процес. До слова, надалі цю роботу зможе відстежувати кожен львів’янин. У контейнерах відбувається процедура знезараження. Для неї потрібно 72 години. Після цього ми отримуємо передкомпост, який вже не має неприємного запаху. Лише після цього можна продовжувати компостування на відкритому повітрі.
«Передбачається, що механізована станція зможе забезпечити переробку 30 000 тонн окремо зібраних харчових і садових відходів на рік. Плануємо наразі використовувати перероблені відходи як підживлення під час озеленення Львова: удобрення дерев, клумб та кущів», – розповідає Святослав Євтушенко.
Співрозмовник каже, що за тиждень роботи пункту прийому відходів небагато львів’ян долучилися до ініціативи. Втім, місто й не очікувало ажіотажу, розуміють, що взимку зібрати харчові відходи і самотужки привезти їх до пункту здачі зголосяться лише одиниці, справжні патріоти планети Земля.
«Я впевнений, що коли ми розмістимо контейнери зі збору вже біля самих будинків – люди будуть активнішими. Втім, все одно запрошую усіх львів’ян підтримати нас. Тим паче, що наразі така послуга є безкоштовною», – додає співрозмовник.
Цілком можливо, що після закінчення тестувань львів’яни будуть платити за послуги вивезення органічних відходів та їх компостування. Святослав Євтушенко каже, що наразі тариф на цю послугу розробляється, але гарантує: це буде дешевше, ніж та вартість, яку платять мешканці міста сьогодні за вивіз сміття.
«Ми всі хочемо жити на чистій планеті. Хочемо, щоб була чиста вода, повітря, земля. Найпростіший спосіб сприяти цьому – почати розділяти органічні відходи від побутових», – резюмує директор ЛКП «Зелений Львів».
Прийом харчових та садових відходів на компостування триває із понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00 на вул. Пластова, 13.

Що можна компостувати?

Компостуванню підлягають:
– залишки сирих овочів і фруктів;
– шкаралупа сирих яєць;
– заварка від чаю;
– залишки крупи чи каші без додавання масла;
– скошена трава;
– зів’ялі квіти;
– опале листя.

Не можна компостувати:

– оцет, олію, сік, молоко;
– кістки, м’ясо, рибу;
– папір і залишки паперу на продуктах;
– сир, йогурт, масло вершкове;
– готові продукти (варені, смажені), наприклад, каші, картоплю тощо.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.9814 / 4.11MB / SQL:{query_count}