Ювілейні Дні європейської спадщини

Усі заходи є безкоштовними і базуються на ініціативі людей, яким небайдужа історія їхнього міста

92 заходи із захоплюючими історіями про навчання минулих століть, освітні заклади, унікальні локації запланували провести під час десятих Днів європейської спадщини. І все це впродовж трьох днів у Львові – 11-13 вересня.
Дні європейської спадщини – ініціатива Ради Європи, започаткована у 1991 році, яку Львів підхопив ще десять років тому. Ідея – «оживити спадщину» через проведення різноманітних заходів, зокрема, відкрити двері пам’яток, не доступних для огляду у звичайний період року.
Тема десятих Днів спадщини у Львові – «Спадщина і освіта: уроки, які варто повторити». Розвиток освіти у Львові відображає процес формування локальної ідентичності. Через освіту людина долучається до творення культурних цінностей та переосмислення спадщини свого регіону. Тож, під час ДЄС 2020 дізнаватимемось як пов’язані знання, традиції та навички, які визначають нашу місцевість. У такий спосіб, ми прагнемо переосмислити історію, сучасність та майбутнє освіти у ХХІ столітті.

«Дні спадщини уже вдесяте проходять у Львові. Це найтриваліший досвід проведення в Україні. Щорічно – з серпня по жовтень – у організацію ДЄС залучено 50 європейських країн. Ми пишаємось тим, що з кожним роком зростає кількість людей, які долучаються до спільноти ДЄС – екскурсоводи, дослідники, науковці, знавці та ті, кому не байдужа історія нашого міста, утворюються нові колаборації, які привертають більшу увагу до спадщини, сприяють виникненню нових продуктів для ширшого кола людей», – розповідає директор департаменту розвитку Наталія Бунда.
Учасникам пропонують захоплюючу історію освіти і навчальних закладів у Львові. Під час екскурсій, лекцій, квестів та майстер-класів можна буде дізнатись більше про мистецьку і архітектурну цінність освітніх закладів, еволюцію освіти у Львові. Свої двері відкриють такі зазвичай закриті об’єкти як прокуратура, оглядовий майданчик вежі Корнякта, тролейбусне депо, Львівська спеціалізована школа №100 для незрячих дітей.
«Цьогоріч на всі заходи Днів європейської спадщини реєстрація обов’язкова, оскільки кожен простір і територія повинна сприяти тому, щоб не було скупчень людей. Також, закликаємо усіх відвідувачів бути у масках, наші волонтери за цим слідкуватимуть», – зазначають організатори.
Програма заходів ДЄС 2020: https://bit.ly/31L0TUp
Усі заходи в рамках Днів європейської спадщини є безкоштовними і базуються на ініціативі людей, яким небайдужа історія їхнього міста.
Кількість місць обмежена. Участь можлива лише за умови попередньої реєстрації. Реєстрація триватиме з 7 вересня 15.00 до 10 вересня 15.00 на сайті www.lviv.travel, а також за номером телефону +38 067 37 33 652.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7625 / 4.08MB / SQL:{query_count}