Вулиця Шевченка: завершено другий етап реконструкції

30 грудня для проїзду відкрили ділянку від церкви св. Анни до вул. Я. Мудрого

фото: Роман Балук
У Львові тривають роботи з ремонтів доріг. Зокрема зараз роботи виконують на вул. Б. Хмельницького та Бандери. Вже зі середи відкрита для проїзду вул. Шевченка. Як зазначив міський голова Львова, планів щодо ремонтів у місті на наступний рік є багато, однак, остаточний список доріг буде визначено у бюджеті розвитку-2021.
«По вул. Богдана Хмельницького з початку січня розпочинаємо другий етап робіт і наступного року плануємо її повністю відкривати, як і вул. Шевченка, вул. Бандери. Роботи дуже багато – вул. Мазепи, Грінченка, Миколайчука і трамвайне сполучення до лікарні, також вул. Замарстинівська, у проекті є вул. Суботівська з Рясне на Левандівку», – сказав міський голова Львова.
Завершився ІІ етап ремонту вул. Шевченка, на ділянці від вул. Хорватська до вул. Я. Мудрого. Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», підрядник змонтував нову трамвайну колію, постелив бруківку, облаштував хідники і новий дорожній одяг.
«У середу відкрили вул. Шевченка вже для проїзду. Зроблена частина від церкви св. Анни до вул. Ярослава Мудрого, і також зроблена частина від вул. Залізничної – квазікільце. Ще залишається середина, яка є найскладнішою – від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної. Зараз вся документація по цій ділянці є на експертизі. Очікуємо у другій декаді січня експертний висновок і будемо давати документацію на міжнародний тендер. Плануємо орієнтовно у березні розпочати там роботи. А до того часу вул. Шевченка буде відкрита для проїзду, фактично, взимку люди будуть мати можливість нормально проїхати, крім трамваю. Також паралельно будемо готувати документацію по ремонту вул. Залізничної. Це вже буде наступний етап, бо ця вулиця дає можливість швидше з центру міста виїжджати на Рясне», – каже мер.
За його словами, зараз на вулиці Шевченка, на відрізку від церкви св. Анни до вул. Ярослава Мудрого, є 80 паркомісць, яких раніше не було, якісна велодоріжка, нові хідники, хороше освітлення.
Як повідомив Орест Олеськів, начальник управління транспорту міськради, з 30 грудня відновлено рух автобусного маршруту №17 по вул. Шевченка. «Натомість маршрути №6а і №49, які курсують в Рясне, їздитимуть так як зараз, їх повертати на вул. Шевченка не будемо», – зазначив посадовець.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.8470 / 4.07MB / SQL:{query_count}