Свято екстремальних видовищ та драйву

20 листопада у Львові на легендарній трасі “Майорівка” відбулося свято екстремальних видовищ та драйву – Відкритий кубок Львова з мотокросу

фото: Євген Кравс (10)
Як повідомив “Пошту” організатор турніру, Віктор Петров змагання пройшли на високому рівні. Глядачі, а їх зібралося значно більше, аніж розраховували організатори, стали свідками цікавих і видовищних перегонів. Гарному відпочинку глядачів і напруженій боротьбі більше 140 спортсменів з усієї Західної України, Києва, Харкова, а також Польщі сприяли чудові погодні умови. Завдяки підтримці управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, які мають цілу програму “Відкритих кубків Львова”, а також спонсорів задоволеними залишилися усі учасники дійства, які отримали призи та подарунки. 
Зазначимо, що за останній рік, це вже треті подібні змагання і на наступний рік організатори планують ще більше розвивати мотокрос у Львові та по-справжньому відновити репутацію легендарної траси “Майорівка” як одного з центрів спорту, дозвілля та відпочинку. В планах організаторів не лише змагання загальноукраїнського рівня, а й вихід на європейську арену. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0128 / 4.39MB / SQL:{query_count}