Вервиця: щоденна молитва

Той, хто молиться на Вервиці, отримує Божі ласки, прощення гріхів і укріплюється у вірі

У минулому вівторковому числі “Пошти” (№129 (1888) від 8.11.2016 р.) на сакральній сторінці була докладно описана молитва на Вервиці. Сьогодні, як було анонсовано, розповідаємо про Таїнства Вервиці, котрі згадуються у щоденній молитві.

Радісні Таїнства – в понеділок і вівторок

1. Благовіщення. “Ввійшовши до неї, ангел сказав їй: “Радуйся, Благодатна, Господь з тобою! Благословенна ти між жінками… Ось ти зачнеш у лоні і породиш сина і даси йому ім’я Ісус” (Лк 1:28-31). За чесноту покори. 
2. Відвідини святої Єлисавети. “Як почула Єлисавета привіт Марії, здригнулося дитя в її лоні, і Єлисавета сповнилася Святим Духом, і скликнула сильним голосом, і сказала: “Благословенна ти між жінками і благословен плід лона твого!” (Лк 1:41-42). За любов до ближнього. 
3. Різдво Ісуса Христа. “Настав їй час родити, і вона породила свого сина первородного, сповила його та поклала в яслах, бо не було їм місця в заїзді” (Лк 2:7). За душевну вбогість. 
4. Стрітення Господнє. “І як сповнились дні очищення їхнього, вони, за законом Мойсея, привели його в Єрусалим поставити перед Господом, як написано в Господньому законі: кожний хлопець первородний буде посвячений Господові” (Лк 2:22-23). За чесноту послушності. 
5. Віднайдення Ісуса в храмі. “Через три дні знайшли його у храмі, як він сидів серед учителів та слухав і питав їх. Усі ті, що його слухали, дивувалися його розумові й відповідям” (Лк 1:41-42). За чесноту побожності.

Світлі Таїнства – в четвер

1. Богоявлення. “Тими днями прийшов Ісус із Назарета, що в Галилеї. І був хрищений Іваном у Йордані. І коли виходив з води, побачив, як небо розкрилось, і Духа, що, як голуб, сходив на нього. І голос ізлинув з неба: “Ти є Син мій улюблений, у тобі – моє уподобання”  (Мк 1:9-10). За щирий жаль і каяття за гріхи. 
2. Чудо в Кані Галилейській. “Коли ж забракло вина, мати Ісуса каже до нього: “Вина не мають”. Ісус відповів їй: “Що мені і тобі, жінко? Ще не прийшла моя година”. Але мати його мовила до слуг: “Що тільки скаже вам, робіть” (Ів 2:3-5). За набожність до Діви Марії. 
3. Ісус проповідує Царство Боже. “Ісус прийшов у Галилею і проповідував там Євангеліє Боже, кажучи: “Сповнився час, і Царство Боже близько; покайтесь і вірте в Євангеліє” (Мк 1:14-15). За ласку навернення. 
4. Преображення Ісуса Христа. “Ісус преобразився перед ними: обличчя його сяяло, наче сонце, а одежа стала білою, наче світло.. аж ось ясна хмара огорнула їх і з хмари було чути голос: “Це – мій улюблений Син, якого я вподобав: його слухайте” (Мт 17:2-5). За дух вдячності Богові. 
5. Установлення Пресвятої Євхаристiї. “Ісус узяв хліб, поблагословив, розламав і дав учням, кажучи: “Беріть, їжте: це моє тіло”. Потім узяв чашу, воздав хвалу і подав їм, кажучи: “Пийте з неї всі, бо це моя кров Нового Заповіту, яка за багатьох проливається на відпущення гріхів” (Мт 26:26-28). За дух вдячності Богові.

Страсні Таїнства – в середу і п’ятницю

1. Молитва на Оливній горі. “Повний скорботи та тривоги, він ще ревніше молився, а піт його став, мов каплі крови, що падали на землю. Підвівшись від молитви, він підійшов до учнів і застав їх сплячими від смутку” (Лк 22:44-45). За підчинення Божій волі. 
2. Бичування Христа. “Взяв тоді Пилат Ісуса і велів його бичувати” (Ів 19:1).“Він же був поранений за гріхи наші, роздавлений за беззаконня наші. Кара, що нас спасає, була на ньому, і його ранами ми вилікувані” (Іс 53:5). За чесноту чистоти. 
3. Терням увінчання. “Вояки, сплівши вінок із тернини, поклали йому на голову і одягли його у багряницю; і, підступаючи до нього, казали: “Радуйся, царю юдейський” і били його по лиці” (Ів 19:1-3). За духовну відвагу. 
4. Хресна дорога . “Взяли вони Ісуса та й повели; і, несучи свій хрест, він прийшов на місце, зване Череп, по єврейському Голгота” (Ів 19:17). За чесноту терпеливості. 
5. Розп’яття Ісуса Христа. “Було вже близько шостої години, і темрява по всій землі настала аж до дев’ятої години... Ісус закликав сильним голосом: “Отче, у твої руки віддаю дух мій!”. Сказавши це, він віддав духа” (Лк 23:44-46). За остаточну витривалість.

Славні Таїнства – в суботу і неділю

1. Воскресіння. “Тоді ангел заговорив до жінок, кажучи: “Не бійтесь: знаю бо, що ви шукаєте Ісуса розп’ятого. Нема його тут, бо він воскрес, як сказав був. Ходіть, гляньте на місце, де він лежав” (Мт 28:5-6). За чесноту віри. 
2. Вознесіння. “А як Ісус благословив їх, віддалився від них і став возноситись на небо. Вони ж, поклонившись йому, вернулися з великою радістю в Єрусалим і перебували ввесь час у храмі, славлячи та хвалячи Бога” (Лк 24:51-53). За чесноту надії. 
3. Зіслання Святого Духа. “Аж ось... залунав із неба шум, неначе подув буйного вітру, і сповнив увесь дім, де вони сиділи. І з’явились їм поділені, мов вогонь, язики, і сіли на кожному з них. Усі вони сповнились Святим Духом і почали говорити іншими мовами, як Дух давав їм говорити” (Діяння 2:2-4). За чесноту любові. 
4. Успіння Пресвятої Богородиці. “На безсмертне твоє успіння, Богородице, Мати Життя, апостоли, розсіяні по всьому світу, з’явилися разом і стали коло пресвятого твого тіла, і почесно поховавши його, голосом Гавриїла співаючи, виголошували: “Радуйся, благодатна, Діво Мати Пречиста, Господь з тобою...” (Мінея). За щасливу смерть. 
5. Прослава Марії в небі. “Заспіваємо Давидову пісню, вірні, дівственні Невісті, Матері всіх Царя Христа! “Праворуч Тебе, Владико, стоїть Цариця, зодягнена в золоту тканину і оздоблена божественною красою” (Пс 44:10). За вічне спасіння.

Обітниці Богородиці  тим, що молитимуться на Вервиці

* Хто буде мені служити, відмовляючи Вервицю, отримає виняткові ласки.
* Обіцяю захист і найбільші ласки тим, які будуть відмовляти Вервицю.
* Вервиця стане грізною зброєю супроти пекла, знищить, зменшить гріхи, переможе єретиків.
* Вона спричинить розквіт чеснот і добрих вчинків; одержить від Бога щедрі прощення для душ; відштовхне серця людей від замилування світом і його марнотами; піднесе їх до прагнення речей вічних. Така душа освятиться.
* Душа, яка віддається Мені через відмовляння Вервиці, не загине.
* Хто буде відмовляти святу Вервицю і розмірковуватиме над її святими таємницями, ніколи не зазнає поразки. Бог не покарає його Своєю справедливістю, не загине він несподіваною смертю, якщо буде праведним, витривалим у ласці Божій і гідним життя вічного.
* Хто матиме справжнє набоженство до Вервиці – не помре без Найсвятіших Тайн.
* Вірні у відмовлянні Вервиці будуть відчувати у житті та при смерті світло Боже та повноту Його ласки.
* Звільняться з чистилища ті, що мали набоженство до Вервиці.
* Вірні діти Вервиці заслужать високий ступінь слави у Небі.
* Отримаєте все, про що просите, відмовляючи Вервицю.
* Усім, хто розповсюджує Вервицю, буду допомагати у їхніх потребах.
* Отримала від Мого Божого Сина обітницю, що всі оборонці Вервиці матимуть за заступників Небесний Двір упродовж життя і в годині смерті.
* Усі, що відмовляють Вервицю, є Моїми синами і братами Мого Єдиного Сина, Ісуса Христа.
* Набоженство до Моєї Вервиці – це велике знамення призначення до Неба, подає сайт molytva.at.ua.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7199 / 4.15MB / SQL:{query_count}