Іменні хрести від Блаженнішого

Завтра, 7 грудня, в Києві відкриється X Всеукраїнський з’їзд військових капеланів УГКЦ

У заході візьме участь глава УГКЦ Святослав Шевчук. Щорічний з’їзд очолює військовий єпископ УГКЦ Михайло Колтун, керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України. У заході візьме участь понад 100 військових капеланів, що побували з душпастирським служінням у зоні АТО, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
Захід розпочнеться 7 грудня о 9.00 Архиєрейською Божественною літургією в патріаршому соборі Воскресіння Христового. Відкриття X Всеукраїнського з’їзду військових капеланів УГКЦ відбудеться в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України о 12.00 (вул. Грушевського, 30/1).
До виступу на заході запросили Віктора Єленського, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, полковника Олега Бойка, заступника начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних сил України, представників Міністерства оборони України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Всеукраїнський з’їзд військових капеланів УГКЦ триватиме три дні. Програма заходів передбачає виступи представників влади та силових структур України щодо створення Служби військового духовенства в ЗСУ, НГУ, ДПС та основних етапів її запровадження; щодо взаємодії держави з Церквою в питанні військового капеланства; день духовної віднови військового капелана; практичні рекомендації для ефективної праці з військовослужбовцями.
Під час Х Всеукраїнського з’їзду військових капеланів Глава УГКЦ Блаженніший Святослав вручить відзнаку – Іменний хрест військового капелана – священикам, що служили та служать в зоні проведення АТО.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.8816 / 4.07MB / SQL:{query_count}