ЗНО-2018: основні дати для школярів

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному тестуванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти. Змінювати реєстраційні дані учасники ЗНО зможуть до 2 квітня. До 30 квітня зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Основна сесія ЗНО трива­тиме з 22 травня до 13 черв­­ня. Тестування з математики відбудеться 22 травня, української мови і літератури – 24 травня, іспанської, німецької, французької мов – 29 травня, англійської – 1 червня, біології – 4 червня, історії України – 6 червня, географії – 8 червня, фізики – 11 червня, хімії – 13 червня. Графік проведення додаткової сесії ЗНО мають оприлюднити до 30 квітня 2018-го. Реєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО окремих категорій осіб, які не зможуть зареєструватися в основний період (учасники АТО, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 21 травня.
Інформація про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 21 червня 2018-го. Результати ЗНО з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології оголосять до 15 червня, з історії України, географії, фізики, хімії – до 21 червня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7408 / 4.34MB / SQL:{query_count}