Вступна кампанія – 2019

Як обрати навчальний заклад для здобуття вищої освіти

Цього року вступна кампанія до вишів розпочнеться 1 липня. Саме цього дня стартує процес реєстрації електронних кабінетів вступників та завантаження до них документів, а прийом заяв про вступ до вишів розпочнеться 10 липня.
Учасники вступної кампанії, які вступатимуть на бакалаврат у 2019 році, матимуть можливість подати сім заяв про вступ на не більш ніж чотири  спеціальності, інформує osvita.ua. Зважаючи на те, що кожна з поданих вступником заяв повинна мати свій пріоритет, для вступників та їхніх батьків важливо оцінити конкурсну ситуацію у вишах з метою створення власної стратегії вступу.
Таку можливість надає інформаційна система vstup.osvita.ua, що містить повну статистичну інформацію вступної кампанії в кожному українському закладі вищої освіти за минулий рік, яка стане в пригоді при визначенні пріоритетів заяв.
Зокрема, використовуючи систему, можна дізнатися про середні бали вступників, зарахованих на “бюджет” або контракт, кількість зарахованих на бюджетну або контрактну форми навчання за кожною спеціальністю, конкурс на одне бюджетне місце за кожною спеціальністю тощо.
Ця та інша статистична інформація допоможе вступникам та їхнім батькам зорієнтуватись у конкурсній ситуації в кожному виші за результатами торішньої вступної кампанії та оцінити свої шанси вступу до кожного вишу в 2019 році.
Окрім цього, вступникам необхідно мати на увазі, що цього року розширили практику встановлення мінімальної кількості балів для вступу на спеціальності з особливо високим рівнем суспільної відповідальності. Мовиться про спеціальності “Право”, “Публічне управління та адміністрування”, “Міжнародні відносини”, “Міжнародні економічні відносини”, “Міжнародне право”, “Фармація, промислова фармація”. Щоби подати заяву на ці спеціальності, вступник повинен мати конкурсний бал не менш ніж 130.
Мінімальний поріг також встановлено на спеціальності “Стоматологія”, “Медицина”, “Педіатрія”. Для участі в конкурсі на ці спеціальності вступник повинен мати не менш ніж 150 балів з другого та третього предметів ЗНО.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.5633 / 4.08MB / SQL:{query_count}