ЗНО-2019: що варто знати

На Львівщині затвердили понад сотню пунктів тестування для проходження ЗНО

21 травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). В області вже затвердили мережу пунктів тестування, інформують у департаменті освіти і науки Львівської ОДА. Для проведення ЗНО створили 105 пунктів тестування. Для належного проведення тестування голова Львівської ОДА Олег Синютка зобов’язав голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення та голів об’єднаних територіальних громад створити належні умови у пунктах тестування, забезпечити доїзд випускників до визначених пунктів проведення ЗНО.
До 30 квітня зареєстровані для проходження ЗНО учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час та місце проведення тестувань.
З 3 травня по 20 травня – додатковий період реєстрації на участь у додатковій сесії ЗНО в період з 26 червня по 12 липня.
Для участі у конкурсі до вишів України у 2019 році абітурієнти мають право подавати сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років, за винятком іноземних мов – лише 2018 та 2019 років. Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0470 / 4.07MB / SQL:{query_count}