“Під твою милість прибігаємо…”

Зарваницька чудотворна ікона Божої Матері перебуватиме у Львові до 2 червня

фото: ЛМР (2)
Відучора, 28 травня, львів’яни мають нагоду помолитися біля Зарваницької чудотворної ікони Божої Матері у храмі Cвятих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії (вул. Віри, Надії, Любові, 10, за міською лікарнею швидкої допомоги, район вулиць Миколайчука та Орлика). Чудотворний образ перебуватиме тут до 2 червня 2019 року! Двері храму будуть відчинені з 7.00 до 20.00 щоденно! Відтак ікону повезуть у Сокальсько-Жовківську єпархію УГКЦ.
Українці віддавна мали особливу довіру до Богородиці і за посередництва її чудотворних ікон не раз випрошували ласки у Бога. Однією з таких святинь є Зарваницька чудотворна ікона Божої Матері. Щороку помолитися біля неї приходять сотні тисяч паломників, і не лише з України. Святий Папа Іван Павло ІІ під час свого візиту до України також молився біля неї. А нинішній Папа Франциск у 2017 році не тільки молився біля неї, а й коронував її у Ватикані.
“Це єдиний випадок в історії України, що українську ікону везли до Ватикану, де Папа її коронував. Сталося це після того, як Святому Отцеві представили історію ікони та документи, які посвідчують чуда (на той час 32 зцілення і одне навернення), що сталися за її посередництва. Варто зазначити, що це не просто розповіді, а задокументовані свідчення не тільки людей, які отримали ласку зцілення, а й свідків, серед яких обов’язково медики, які вели людину під час недуги і які потверджують діагноз та стверджують, що сталося видужання з невиліковної чи дуже важкої хвороби у спосіб, який не має наукового пояснення. Усі ці документи засвідчує парох та передає до Зарваницького центру, що в Тернопільсько-Зборівській єпархії УГКЦ”, – розповів “Львівській Пошті” отець Андрій Корчагін, парох храму Святих мучениць Віри, Надії і Любові.
З його слів, нині медиками офіційно підтверджені 36 зцілень, які відбулися останніми роками на Львівщині після молитви перед іконою! Цей чудотворний образ вже був у Львові, навіть одну ніч у храмі Святих мучениць Віри, Надії і Любові. Але бачачи, як люди потребують такої духовної наснаги, як часто їздять до Зарваниці, був поданий запит-прохання, щоб  ікона ще раз побувала у цьому храмі.
“Ми дуже тішимося, що віряни моляться. Найбільше приходить людей увечері після роботи. Дуже хотів би, щоб люди справді відчули присутність Божої сили через Зарваницьку ікону Божої Матері. Щоб осягнули, що Божа Матір є з нами, і досвідчили ці ласки, яких кожен потребує! Щоб не просто було зцілення тіла, але навернення родини до Бога, батька до дітей, щоби був мир і спокій у родинах, у країні, в області. Маємо велику надію, що Бог, який є з нами, в ці дні діятиме через цю ікону та в особливий спосіб нам усім допомагатиме!
Із досвіду перебування ікони в різних парохіях бачимо, що чуда відбувалися там, де співдіє Божа ласка зі щирою довірою до Господа Бога та Богородиці. Коли ці два моменти наявні, коли відбувається особиста зустріч людини з Богом – стається якесь чудо зцілення, навернення, внутрішня трансформація, яка змінює напрям руху. Ми ж не молимося до ікони, а біля неї за посередництва Матері Божої просимо про ласки в Господа Ісуса. За доволі тривалий час ми мали нагоду пересвідчитися, що при тих іконах перебуває якась особлива Божа сила і ласка. І ми бачимо, як люди користають з того, що Матір Божа любить наш народ, як отримують численні ласки, у тому числі фізичне зцілення”, – зазначив отець Андрій Корчагін.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6923 / 4.1MB / SQL:{query_count}